Cahill na wypożyczenie do Anglii, ale nie do Evertonu?

Cahill na wypożyczenie do Anglii, ale nie do Evertonu?
Redakcja
Redakcja
Źródło: Fox Sport

Kilka klubów Premier League jest zainteresowanych pozyskaniem byłego pomocnika Evertonu Tima Cahilla na zasadzie wypożyczenia z New York Red Bulls

W zeszłym miesiącu 33-latek powiedział, że chętnie wróci do Anglii na kontrakt krótkoterminowy po zakończeniu rozgrywek w MLS. Powrót na Goodison Park wydawał się najbardziej prawdopodobny, ale Sunderland, Newcastle, Tottenham i QPR są również zainteresowani podpisaniem kontraktu z reprezentantem Australii.

Cahill był gwiazdą Evertonu, do którego dołączył w 2004 roku przechodząc z Millwall, zdobywając 56 bramek w 226 meczach, przed transferem do Red Bulls. W drużynie z Nowego Jorku rozegrał 14 meczy, strzelając jedną bramkę, a jego klub zajął trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej, docierając do play-off, gdzie został wyeliminowany przez DC United.

Jeśli Cahill wróci do Premier League, będzie kolejnym zawodnikiem po Landonie Donovanie, Robbiem Keane i Thierry'm Henry'm, grającym na wypożyczeniu w Anglii w okresie przerwy w rozgrywkach za Oceanem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Julian Nagelsmann chciałby zrewolucjonizować piłkę nożną i dawać zawodnikom słuchawki na czas meczu Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo Michał Przybylski chce zagrać w nowej reprezentacji. Czeka na obywatelstwo OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner OFICJALNIE: Turcja nie rezygnuje jeszcze z walki o mundial. Nowy selekcjoner Legendarny Jimmy Greaves nie żyje Legendarny Jimmy Greaves nie żyje FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FIFA 22: 27 najlepszych piłkarzy z Ligue 1. Wśród nich Arkadiusz Milik FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa FC Barcelona z TRZEMA wielkimi transferami w 2022 roku? Główny cel, marzenie i szansa OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów OFICJALNIE: Paulinho odszedł z Al-Ahli po rozegraniu czterech meczów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy