Calderon : nikogo nie sprzedajemy.

2007-11-29 18:53:37; Aktualizacja: 17 lat temu
Calderon : nikogo nie sprzedajemy.
Redakcja
Redakcja Źródło: goal.com

Ramon Calderon zapewnia, że w zimowym okienku transferowym, Real nie zamierza sprzedawać zawodników. Prezes klubu z Estadio Santiago Bernabeu odpowiedział na raport "Marci", wg którego grupka piłkarzy z pierw(...)

Ramon Calderon zapewnia, że w zimowym okienku transferowym, Real nie zamierza sprzedawać zawodników. Prezes klubu z Estadio Santiago Bernabeu odpowiedział na raport "Marci", wg którego grupka piłkarzy z pierwszego zespołu ma być wypożyczona lub sprzedana.

Ta grupka piłkarzy miała składać się z Mahamadou Diarry, Julio Baptisty, Javier a Savioli, Roberto Soldado, Roystona Drenthe i Jerzego Dudka, ale Calderon zaprzecza tym doniesieniom. "To barbarzyństwo mówić, jako byśmy chcieli sprzedać połowę składu w ciągu sezonu" - odparł prezes Realu."To jest niemożliwe, nie dlatego, że nie może się zdarzyć,ale dlatego, że nie ma w tym żadnego sensu." - stwierdził.

Więcej na ten temat: Hiszpania