Carrasco chce wrócić do Europy

Carrasco chce wrócić do Europy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS

Pomimo sporego zainteresowania Yannickiem Ferreirą Carrasco w styczniowym oknie transferowym, zawodnik nie zmienił klubu i pozostał w Chinach. Teraz Belg deklaruje chęć powrotu na europejskie boiska.

Zimą zakusy na angaż 25-latka czyniły m.in. Arsenal oraz Milan. Ostatecznie jednak z transferu nic nie wyszło i tym samym nadal jest on graczem Dalian Yifang. W bieżącym sezonie 35-krotny reprezentant Belgii wystąpił w dwóch spotkaniach i strzelił trzy gole.

Jego umowa z obecnym pracodawcą traci ważność 31 grudnia 2022 roku. Pomimo tego skrzydłowy jasno informuje o swoich dalszych planach. Mianowicie, chce on powrócić na Stary Kontynent. 

– Chciałbym wrócić do Europy. W trakcie zimowego okna transferowego było wiele zainteresowanych drużyn. Próbowaliśmy znaleźć rozwiązanie umożliwiające mi odejście, lecz zawsze rozumiałem nastawienie mojego klubu. Władze chciały, abym został – powiedział. 

Co ciekawe, dziewczyna zawodnika poinformowała, że transferem skrzydłowego był zainteresowany Manchester United, a jego sytuację śledziły kluby z Niemiec, Hiszpanii czy Włoch. Przypomnijmy, że w przeszłości Carrasco był piłkarzem takich drużyn jak AS Monaco czy Atlético Madryt. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Maicon planuje powrót do Europy. Szykuje się do gry we Włoszech Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Wdowiak walczy o odejście z Cracovii Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” Ibrahimović uderza w... twórców FIFY i FIFPro. „Ktoś zarabia na moim wizerunku bez mojej zgody” OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa OFICJALNIE: Marek Saganowski odchodzi z Legii Warszawa Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” Marcin Wasilewski spróbuje sił w nowym sporcie?! „To zawsze było jego marzeniem i myślę, że ktoś go przekona” Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Manchester City: Grealish nowym transferowym życzeniem Guardioli Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?! Ødegaard wybrał Real Madryt przez… możliwość występów w rezerwach?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy