Cazorla gotowy na zagraniczny transfer? Zaawansowane rozmowy!

Cazorla gotowy na zagraniczny transfer? Zaawansowane rozmowy! fot. Villarreal
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Qatar Football Live | AS

Santi Cazorla ma prowadzić zaawansowane negocjacje na temat warunków indywidualnego kontraktu z Al-Sadd - poinformował „Qatar Football Live”.

Doświadczony pomocnik wrócił w minionym sezonie do czynnego uprawiania piłki nożnej po długiej przerwie spowodowanej poważną kontuzją i komplikacjami po operacji ścięgna Achillesa za sprawą otrzymania szansy ze strony przedstawicieli Villarrealu, gdzie też rozpoczynał swoją seniorską przygodę z futbolem.

Wielu ekspertów uważało, że nie należy spodziewać się niczego wielkiego po powrocie 35-letniego zawodnika. Ten w trakcie swojego dotychczasowego pobytu w „Żółtej łodzi podwodnej” bardzo szybko udowodnił, że jest w stanie zaoferować jeszcze bardzo wiele ze swojej strony na najwyższym poziomie.

Santo Cazorla stał się nie tylko wyróżniającym graczem w szeregach ekipy z El Madrigal, ale także po trzech latach przerwy wrócił do reprezentacji Hiszpanii, co pozwoliło mu znaleźć się na celowniku kilku klubów w związku z wygasającym kontraktem z Villarrealem.

Wśród drużyn zainteresowanych usługami doświadczonego pomocnika znalazł się między innymi Al-Sadd, który zdaniem „Qatar Football Live” jest już bardzo bliski osiągnięcia porozumienia z 35-latkiem za sprawą osobistego włączenia się Xaviego w proces pozyskania rodaka.

Wspomniane źródło jest przekonane, że Cazorla odrzucił już wszelakie inne opcje związane z zasileniem szeregów innej drużyny lub przedłużeniem umowy z „Żółtą łodzią podwodną” i wkrótce powinien zostać przedstawiony jako nowy gracz katarskiego klubu.

Reprezentant Hiszpanii zdobył 14 bramek oraz zanotował 10 asyst w 34 rozegranych meczach w tym sezonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy