CdS: Krychowiak ponownie w topowej lidze?!

CdS: Krychowiak ponownie w topowej lidze?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Corriere dello Sport

Grzegorz Krychowiak ponownie znalazł się na celowniku Romy.

Blisko 29-letni Polak był łączonymi z rzymianami już w 2017 roku. Spekulacje odżyły w styczniu 2018 roku. Teraz, gdy wydawało się, że zawodnik wreszcie znalazł miejsce, w którym zakotwiczy na dłużej, ponownie zgłosiła się po niego Roma. 

Dziennikarze „Corriere dello Sport” są przekonani, że gdyby tylko był choć cień szansy na pozyskanie Krychowiaka, Monchi, dyrektor sportowy „Wilków”, podjąłby się negocjacji. 

Na razie Hiszpan analizuje sytuację byłego zawodnika Sevilli i próbuje znaleźć sposób na przekonanie władz Lokomotiwu Moskwa do zrezygnowania z usług 59-krotnego reprezentanta Polski. 

Należy bowiem pamiętać, że Rosjanie, wypożyczając go z Paris Saint-Germain, zapewnili sobie opcję transferu definitywnego i to właśnie do nich należy ostatnie słowo. 

W obecnym sezonie Krychowiak jest jednym z najlepszych piłkarzy swojej drużyny. Rozegrał łącznie 24 spotkania, strzelił gola i zanotował cztery asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A OFICJALNIE: AC Milan pozyskał Meïté. To pierwszy zimowy transfer lidera Serie A FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] FC Barcelona nie pozyska zimą Erica Garcíi [OFICJALNIE] Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Podolski szykuje się do letniej przeprowadzki. Jeszcze nie Górnik Zabrze 😆 Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Mateusz Młyński pierwszym letnim nabytkiem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem OFICJALNIE: Wayne Rooney zakończył karierę piłkarską i został pełnoprawnym menedżerem Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Pochettino najlepiej opłacanym trenerem w historii PSG Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United Ekstraklasa: Bejger zamelduje się w Polsce. Transfer definitywny z Manchesteru United

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy