Celtic przyśpiesza negocjacje z Castagne

Celtic przyśpiesza negocjacje z Castagne fot. Transfery.info
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Jak informuje „Daily Mail”, Celtic zweryfikował swoje plany odnośnie transferu prawego obrońcy Atalanty i chce sprowadzić go do Glasgow już w styczniu.

Timothy Castagne przegrywa walkę o pierwszy skład z Hansem Hateboerem. W związku z tym pomocną dłoń do 23-letniego Belga latem przyszłego roku zamierzał wyciągnąć Brendan Rodgers, trener Celticu, który na jego transfer chce przeznaczyć około siedmiu milionów euro.

Gian Piero Gasperini, szkoleniowiec Atalanty, od dwóch sezonów rotuje na pozycji prawego defensora, przez co zawodnik sprowadzony w lipcu 2017 roku z Genku za kwotę sześciu milionów euro, narzeka na swoją sytuację i nosi się z zamiarem odejścia z Bergamo.

Dwukrotny reprezentant Belgii znajduje się na radarze klubów z Anglii oraz Francji, dlatego też „The Bhoys” chcą przyśpieszyć negocjacje, by uprzedzić konkurencję.  

W obecnym sezonie Castagne rozegrał w sumie 14 spotkań, strzelił gola i zanotował asystę. Jego umowa z Atalantą wygasa 30 czerwca 2020 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub OFICJALNIE: Henrik Ojamaa ma nowy klub David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu David de Gea jest otwarty na transfer do tego klubu Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Mohamed Ihattaren coraz bliżej Polski. Jeszcze jedna próba reanimowania kariery [OFICJALNIE] Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Erik Expósito z ofertą na stole. „Dwójka z przodu” Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Dyrektor sportowy Śląska Wrocław: To najmocniejszy zespół, z jakim graliśmy w tym roku Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Bayern Monachium, Chelsea, Manchester United i PSG zainteresowane bramkarzem Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE] Lech Poznań: Adriel Ba Loua ofiarą zimy. Wiadomo, jak długo będzie pauzował [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy