Celtic przyśpiesza negocjacje z Castagne

Celtic przyśpiesza negocjacje z Castagne
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Jak informuje „Daily Mail”, Celtic zweryfikował swoje plany odnośnie transferu prawego obrońcy Atalanty i chce sprowadzić go do Glasgow już w styczniu.

Timothy Castagne przegrywa walkę o pierwszy skład z Hansem Hateboerem. W związku z tym pomocną dłoń do 23-letniego Belga latem przyszłego roku zamierzał wyciągnąć Brendan Rodgers, trener Celticu, który na jego transfer chce przeznaczyć około siedmiu milionów euro.

Gian Piero Gasperini, szkoleniowiec Atalanty, od dwóch sezonów rotuje na pozycji prawego defensora, przez co zawodnik sprowadzony w lipcu 2017 roku z Genku za kwotę sześciu milionów euro, narzeka na swoją sytuację i nosi się z zamiarem odejścia z Bergamo.

Dwukrotny reprezentant Belgii znajduje się na radarze klubów z Anglii oraz Francji, dlatego też „The Bhoys” chcą przyśpieszyć negocjacje, by uprzedzić konkurencję.  

W obecnym sezonie Castagne rozegrał w sumie 14 spotkań, strzelił gola i zanotował asystę. Jego umowa z Atalantą wygasa 30 czerwca 2020 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy