Celtic przyśpiesza negocjacje z Castagne

Celtic przyśpiesza negocjacje z Castagne
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Daily Mail

Jak informuje „Daily Mail”, Celtic zweryfikował swoje plany odnośnie transferu prawego obrońcy Atalanty i chce sprowadzić go do Glasgow już w styczniu.

Timothy Castagne przegrywa walkę o pierwszy skład z Hansem Hateboerem. W związku z tym pomocną dłoń do 23-letniego Belga latem przyszłego roku zamierzał wyciągnąć Brendan Rodgers, trener Celticu, który na jego transfer chce przeznaczyć około siedmiu milionów euro.

Gian Piero Gasperini, szkoleniowiec Atalanty, od dwóch sezonów rotuje na pozycji prawego defensora, przez co zawodnik sprowadzony w lipcu 2017 roku z Genku za kwotę sześciu milionów euro, narzeka na swoją sytuację i nosi się z zamiarem odejścia z Bergamo.

Dwukrotny reprezentant Belgii znajduje się na radarze klubów z Anglii oraz Francji, dlatego też „The Bhoys” chcą przyśpieszyć negocjacje, by uprzedzić konkurencję.  

W obecnym sezonie Castagne rozegrał w sumie 14 spotkań, strzelił gola i zanotował asystę. Jego umowa z Atalantą wygasa 30 czerwca 2020 roku. 

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Czesław Michniewicz skomentował zachowanie Pawła Wszołka. Zawodnik został ukarany [OFICJALNIE] Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy