Černiauskas wróci do Rumunii?

Černiauskas wróci do Rumunii? fot. Transfery.info
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fanatik.ro

FC Steaua Bukareszt jest poważnie zainteresowania pozyskaniem Vytautasa Černiauskasa.

Mistrz Rumunii po odejściu z klubu Cipriana Tătărușanu rozważał już w lipcu zatrudnienie litewskiego bramkarza, ale ostatecznie przed startem obecnych rozgrywek włodarze "Czerwono-Niebieskich" postanowili sprowadzić jego rodaka Giedriusa Arlauskisa. Z kolei 25-latek trafił do Korony Kielce.

Teraz temat ściągnięcia Černiauskasa do Steauy powraca, ponieważ starszy od niego o rok kolega z reprezentacji nie spisuje się tak dobrze, jak po nim się spodziewano.

Zdaniem agenta zawodnika "Żółto-Czerwonych" przenosiny jego klienta do ligi rumuńskiej są możliwe do zrealizowania już w zimowym okienku transferowym.

- Wiem, że sztab szkoleniowy lubi Černiauskasa i jeśli Steaua złożyłaby konkretną ofertę to jestem pewien, że osiągnęlibyśmy porozumienie. Korona też nie powinna sprawiać mu problemów, ponieważ ma on podpisany kontrakt z tym klubem do końca sezonu - powiedział Anatoli Sarpe.

25-letni bramkarz do tej pory w barwach kieleckiego zespołu rozegrał 14 spotkań, w których puścił 21 bramek oraz dwukrotnie zachował czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek Guilherme znalazł nowy klub. Wyjątkowy kierunek

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy