Černych zdecydowany na transfer do Rosji?

Černych zdecydowany na transfer do Rosji?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Fiodor Černych znalazł się w kręgu zainteresowań Anży Machaczkała - informuje „Przegląd Sportowy”.

Reprezentant Litwy jeszcze w tym tygodniu może opuścić szeregi Jagiellonii Białystok i przenieść się do Anży Machaczkała.

Klub z Dagestanu jest ponoć zdecydowany na pozyskanie jednego z czołowych zawodników ekipy z Podlasia, ale musi liczyć się z faktem, że na jego definitywne sprowadzenie będzie musiał wydać blisko milion euro.

Aktualny wicemistrz Polski nie chce pozbywać się Černycha, ale ten nie wyraził na razie gotowości do przedłużenia umowy z Jagiellonią, która wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. Tym samym zespół z Białegostoku w przypadku otrzymania satysfakcjonującej oferty nie będzie na siłę zatrzymywał 26-letniego piłkarza.

W ostatnim czasie zespół z Podlasia zdążył już odrzucić propozycję przedstawioną przez HNK Rijeka. Chorwacka drużyna była gotowa zapłacić 450 tysięcy euro za reprezentanta Litwy. Ta kwota nie zadowoliła jednego włodarzy „Jagi”.

Černych w trwających rozgrywkach wystąpił w jedenastu meczach i strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy