Černych zdecydowany na transfer do Rosji?

Černych zdecydowany na transfer do Rosji?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Fiodor Černych znalazł się w kręgu zainteresowań Anży Machaczkała - informuje „Przegląd Sportowy”.

Reprezentant Litwy jeszcze w tym tygodniu może opuścić szeregi Jagiellonii Białystok i przenieść się do Anży Machaczkała.

Klub z Dagestanu jest ponoć zdecydowany na pozyskanie jednego z czołowych zawodników ekipy z Podlasia, ale musi liczyć się z faktem, że na jego definitywne sprowadzenie będzie musiał wydać blisko milion euro.

Aktualny wicemistrz Polski nie chce pozbywać się Černycha, ale ten nie wyraził na razie gotowości do przedłużenia umowy z Jagiellonią, która wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. Tym samym zespół z Białegostoku w przypadku otrzymania satysfakcjonującej oferty nie będzie na siłę zatrzymywał 26-letniego piłkarza.

W ostatnim czasie zespół z Podlasia zdążył już odrzucić propozycję przedstawioną przez HNK Rijeka. Chorwacka drużyna była gotowa zapłacić 450 tysięcy euro za reprezentanta Litwy. Ta kwota nie zadowoliła jednego włodarzy „Jagi”.

Černych w trwających rozgrywkach wystąpił w jedenastu meczach i strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza Dlatego Real Madryt zrezygnował z transferu Kaia Havertza AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte AC Milan rusza po rewelację LaLigi! Rozmowy rozpoczęte Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Mateo Kovačić dogadał się z nowym klubem! Hit na ostatniej prostej Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Karim Benzema zaprezentowany w nowym klubie! Tłumy oszalały [WIDEO] Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Manchester United ma pomysł na Masona Greenwooda Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Liga Mistrzów: Wiemy, kto skomentuje wielki finał w Telewizji Polskiej Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie Wyeliminowali z baraży Wisłę Kraków i... mogą grać na jej stadionie w Ekstraklasie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy