Černych zdecydowany na transfer do Rosji?

Černych zdecydowany na transfer do Rosji?
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Przegląd Sportowy

Fiodor Černych znalazł się w kręgu zainteresowań Anży Machaczkała - informuje „Przegląd Sportowy”.

Reprezentant Litwy jeszcze w tym tygodniu może opuścić szeregi Jagiellonii Białystok i przenieść się do Anży Machaczkała.

Klub z Dagestanu jest ponoć zdecydowany na pozyskanie jednego z czołowych zawodników ekipy z Podlasia, ale musi liczyć się z faktem, że na jego definitywne sprowadzenie będzie musiał wydać blisko milion euro.

Aktualny wicemistrz Polski nie chce pozbywać się Černycha, ale ten nie wyraził na razie gotowości do przedłużenia umowy z Jagiellonią, która wygasa wraz z końcem obecnego sezonu. Tym samym zespół z Białegostoku w przypadku otrzymania satysfakcjonującej oferty nie będzie na siłę zatrzymywał 26-letniego piłkarza.

W ostatnim czasie zespół z Podlasia zdążył już odrzucić propozycję przedstawioną przez HNK Rijeka. Chorwacka drużyna była gotowa zapłacić 450 tysięcy euro za reprezentanta Litwy. Ta kwota nie zadowoliła jednego włodarzy „Jagi”.

Černych w trwających rozgrywkach wystąpił w jedenastu meczach i strzelił w nich jedną bramkę oraz zanotował trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Theo Hernández wyceniony. Trzeba słono zapłacić Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził Michał Probierz zainteresował się piłkarzem Puszczy Niepołomice. Jej trener potwierdził „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy „Dla mnie to takie duże dziecko. Ma niesamowity dar”. Były trener Warty Poznań i Śląska Wrocław o gwieździe Ekstraklasy Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy