Çetin wróci do Turcji po zaledwie półrocznym pobycie w Romie?!

Çetin wróci do Turcji po zaledwie półrocznym pobycie w Romie?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Fotomaç | Pagine Romaniste

Media z Turcji przekonują, że już w styczniu Mert Çetin może wrócić nad Bosfor. Zainteresowanie jego angażem wykazuje bowiem Galatasaray.

23-latek został sprowadzony na Stadio Olimpico ubiegłego lata, kiedy to zapłacono za niego trzy miliony euro. Od tego czasu jednokrotny reprezentant Turcji wystąpił jednak tylko w czterech spotkaniach, zatem niewykluczone, że środkowy defensor w bieżącym oknie transferowym ponownie zmieni klub.

Merta Çetina chciałoby mieć u siebie Galatasaray, które w listopadzie straciło Christiana Luyindamę. Reprezentant Konga zerwał bowiem więzadło krzyżowe, w wyniku czego przeszedł operację kolana.

W związku z tym „Fotomaç” donosi, że obecny mistrz Turcji złożył „Wilkom” ofertę wypożyczenia do końca rozgrywek, a propozycja jest teraz analizowana przez dyrekcję włoskiej ekipy.

Wydaje się jednak, że to, czy AS Roma zgodzi się na odejście 23-latka, będzie zależało od przyszłości Juana Jesusa, a coraz więcej wskazuje na to, że Brazylijczyk odejdzie ze Stadio Olimpico. W tej sytuacji trudno przypuszczać, by Paulo Fonseca zezwolił na stratę dwóch defensorów w jednym oknie transferowym.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Chelsea na nowy sezon [FOTO] Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Liverpool prowadzi zaawansowane rozmowy z Thiago Alcântarą Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Forsell może zostać w Ekstraklasie. Znajduje się na szczycie listy życzeń Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Havertz ze zgodą na opuszczenie Bayeru. „Mamy umowę” Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Daniele De Rossi rozpoczyna karierę trenerską w Serie A Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Rummenigge: W sprawie Thiago nastąpił zwrot akcji Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Okno transferowe rozpocznie się 1 sierpnia [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy