Cezary Kulesza skomentował remis Polski ze Szkocją

Cezary Kulesza skomentował remis Polski ze Szkocją fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cezary Kulesza [Twitter]

Polska w meczu towarzyskim ze Szkocją nie tylko nie wygrała, ale straciła trzech piłkarzy w osobach Bartosza Salamona, Arkadiusza Milika i Krzysztofa Piątka. W tej sytuacji trudno być zadowolonym, ale Cezary Kulesza wierzy, że w rywalizacji ze Szwecją spiszemy się dużo lepiej.

Biało-czerwoni z trudem wytrzymywali ostrą grę przeciwników. Co i rusz na murawę padał Jakub Moder, a swoje problemy mieli również Jan Bednarek, Arkadiusz Milik czy Kamil Grosicki.

Szkoci wyszli na prowadzenie w 68. minucie, ale ostatnie słowo należało do Polaków. W doliczonym czasie gry karnego na gola zamienił Krzysztof Piątek.

Kulesza w pomeczowym podsumowaniu na Twitterze podkreślił, że mamy za sobą niełatwe zawody, ale wiara w kadrę Czesława Michniewicza powinna zostać na nienaruszona.

„Trudny mecz ze Szkocją za nami. We wtorek przeciwko Szwecji musimy zagrać zdecydowanie lepiej. To nasz wielki finał. Wierzę w zespół, liczę na gorącą atmosferę i doping kibiców. „Kocioł Czarownic” da nam dodatkową moc! Do zobaczenia!” – napisał prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Pojedynek ze Szwecją odbędzie się 29 marca o godzinie 20:45. Wtedy Michniewicz na pewno rzuci wszystko, co ma najlepszego, w tym Roberta Lewandowskiego, lidera klasyfikacji strzelca w historii reprezentacji Polski.

***

Janne Andersson, selekcjoner Szwecji, zły z powodu pytania o mecz z Polską

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy