Charles De Ketelaere wybrał nowy klub. Brakuje szczegółów do porozumienia

Charles De Ketelaere wybrał nowy klub. Brakuje szczegółów do porozumienia fot. Vitalii Vitleo / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Wiele wskazuje na to, że AC Milan stanie się nowym klubem Charlesa De Ketelaere w bieżącym oknie transferowym - donosi Gianluca Di Marzio.

Talent 21-latka promienieje tak bardzo, że przykuł uwagę wielu cenionych marek w europejskim futbolu. W minionej kampanii doskonale dał znać, że jest gotów do wypłynięcia na szerokie wody.

De Ketelaere, grający częściej na środku ataku, 18-krotnie wpisywał się na listę strzelców oraz zaliczył dziesięć asyst w przeciągu 49 występów. To właśnie między innymi on przyczynił się do sięgnięcia po mistrzostwo Belgii dla swojej drużyny.

Na początku zaciekawienie transferem przejawiały też Arsenal czy Leicester City, lecz później na zawodniku najbardziej zależało Milanowi i Leeds United. Ten drugi klub jednak przestaje wierzyć w powodzenie transferu, podczas gdy to „Rossoneri” znajdują się o parę szczegółów od pełnego porozumienia z „Niebiesko-Czarnymi”.

Ponoć sam De Ketelaere, mający na koncie osiem występów w drużynie narodowej, poprosił swojego pracodawcę, aby zaakceptowano propozycję, która zapewni mu prężny rozwój i realną walkę o trofea. Stąd też nie dziwi wątpliwa postawa „Pawi”, które w ubiegłej kampanii ledwo wywalczyły utrzymanie w Premier League, ale teraz przeprowadzają prawdziwą transferową ofensywę.

Zawodnik o lepszej lewej nodze prawdopodobnie pożegna się z Club Brugge na dwa lata przed upływem kontraktu. Transakcja może opiewać na kwotę około 30 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy