Cheikhou Kouyaté ponownie w Premier League

Cheikhou Kouyaté ponownie w Premier League fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Santi Aouna [Foot Mercato]

Cheikhou Kouyaté zostanie prawdopodobnie nowym zawodnikiem Nottingham Forest - informuje Santi Aouna.

Od porażki zmagania na szczeblu Premier League rozpoczęła ekipa Nottingham Forest. Zespół prowadzony przez Steve'a Coopera na wstępie uległ w stosunku 0-2 drużynie Newcastle United.

Z tego powodu postanowiono rozejrzeć się jeszcze za wzmocnieniami. Już jakiś czas temu jasne stało się, że beniaminek potrzebuje świeżej krwi w środku pola, a wybór początkowo padł na Idrissę Gueye'a.

Senegalczyk nie zdecydował się jednak na ten ruch, a Forest szukali dalej. Wiele jest przesłanek ku temu, że ostatecznie do „Czerwono-białych” trafi Cheikhou Kouyaté - informuje Santi Aouna.

Jego zdaniem zawodnik doszedł do porozumienia z nowym klubem w kwestii umowy indywidualnej, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. Wkrótce można więc spodziewać się testów medycznych z udziałem defensywnego pomocnika.

Dla 32-latka jest to zresztą powrót do Premier League, bo w przeszłości reprezentował przecież barwy West Hamu, a później Crystal Palace. Wraz z końcem czerwca wygasła jego umowa z drugą z tych ekip.

W poprzednim sezonie Kouyaté rozegrał łącznie 31 meczów, a w nich strzelił jednego gola oraz miał jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Wisła Kraków z narastającym kryzysem. Gwiazda kontuzjowana Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 Reprezentacja Polski: Tak może wyglądać nasza grupa eliminacyjna EURO 2024 FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy FIFA zamiata temat Rosji pod dywan. Widoczne efekty „owocnej” współpracy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy