Cheikhou Kouyaté ponownie w Premier League

Cheikhou Kouyaté ponownie w Premier League fot. charnsitr / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Santi Aouna [Foot Mercato]

Cheikhou Kouyaté zostanie prawdopodobnie nowym zawodnikiem Nottingham Forest - informuje Santi Aouna.

Od porażki zmagania na szczeblu Premier League rozpoczęła ekipa Nottingham Forest. Zespół prowadzony przez Steve'a Coopera na wstępie uległ w stosunku 0-2 drużynie Newcastle United.

Z tego powodu postanowiono rozejrzeć się jeszcze za wzmocnieniami. Już jakiś czas temu jasne stało się, że beniaminek potrzebuje świeżej krwi w środku pola, a wybór początkowo padł na Idrissę Gueye'a.

Senegalczyk nie zdecydował się jednak na ten ruch, a Forest szukali dalej. Wiele jest przesłanek ku temu, że ostatecznie do „Czerwono-białych” trafi Cheikhou Kouyaté - informuje Santi Aouna.

Jego zdaniem zawodnik doszedł do porozumienia z nowym klubem w kwestii umowy indywidualnej, która ma obowiązywać do 30 czerwca 2024 roku. Wkrótce można więc spodziewać się testów medycznych z udziałem defensywnego pomocnika.

Dla 32-latka jest to zresztą powrót do Premier League, bo w przeszłości reprezentował przecież barwy West Hamu, a później Crystal Palace. Wraz z końcem czerwca wygasła jego umowa z drugą z tych ekip.

W poprzednim sezonie Kouyaté rozegrał łącznie 31 meczów, a w nich strzelił jednego gola oraz miał jedną asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/01/2023] OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Koniec sagi. Bamba Dieng w końcu opuścił Olympique Marsylia OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną OFICJALNIE: Dotkliwe kary dla Urugwajczyków za występki w meczu Mistrzostw Świata z Ghaną Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Rywal Lecha Poznań osłabia się. Druga co do wielkości sprzedaż w historii klubu na ostatniej prostej Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Chelsea dopina transfer z myślą o następnym sezonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie Marcelo Bielsa z zaskakującym warunkiem podjęcia pracy w Evertonie OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów OFICJALNIE: Copa América 2024 poza Ameryką Południową. Do tego nowy turniej dla klubów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy