Chelsea bardzo blisko transferu młodziutkiego skrzydłowego

Chelsea bardzo blisko transferu młodziutkiego skrzydłowego fot. Willy Barton / Shutterstock.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Fabrizio Romano

Chelsea prowadzi zaawansowane rozmowy w sprawie podpisania kontraktu z Alexem Matosem z Norwich City - przekonuje Fabrizio Romano.

Konsorcjum zarządzane przez Todda Boehly'ego wybiega daleko w przyszłość w kontekście oczekiwanych rezultatów osiąganych przez ekipę ze Stamford Bridge.

Świadczy o tym sprowadzenie w przeciągu ostatnich dwóch okienek transferowych pokaźnej liczby młodych zawodników do pierwszego zespołu.

Poczynione inwestycje sprawiają, że Chelsea będzie miała teraz utrudnione pole manewru na rynku, by nie narazić się na złamanie obowiązujących zasad Finansowego Fair Play.

Mimo to władze drużyny nie schodzą z obranej ścieżki i zamierzają dalej inwestować w młodzież. Pokazał to przykład nawiązania współpracy z Dujuanem Richardsem z Phoenix All Stars Football Academy czy prowadzenie działać zmierzających do ściągnięcia Kendry'ego Páeza z Independiente del Valle.

Teraz Fabrizio Romano przekonuje, że „The Blues” uważnie monitoruje także krajowy rynek i prowadzą zaawansowane rozmowie w sprawie podpisania kontraktu z Alexem Matosem z Norwich City.

18-letni skrzydłowy znajduje się już o krok od dopięcia niezbędnych formalności.

Jego przyjście na Stamford Bridge ma odbyć się w ramach wolnego transferu z zawartymi bonusami dla „Kanarków”.

Docelowo utalentowany gracz zostanie włączony do zespołu U-21, gdzie w przypadku robienia oczekiwanych postępów awansuje do seniorskiego składu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” FC Barcelona z wyczekiwanym transferem. Hansi Flick dał „zielone światło” 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze 35-letni Mats Hummels zaskoczy transferem?! Hitowa opcja na radarze Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [25/05/2024] Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Nicola Zalewski z letnim transferem?! AS Roma zdecydowała Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Real Madryt zdecydował w sprawie Joselu Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Robert Lewandowski pożegnał Xaviego. „To był wielki zaszczyt grać dla Twojej drużyny” Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy Wojciech Szczęsny jednak na wylocie?! Juventus finalizuje duży transfer jego następcy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy