Chelsea bliska pozyskania Ziyecha

Chelsea bliska pozyskania Ziyecha
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: De Telegraaf

Hakim Ziyech najprawdopodobniej dołaczy do Chelsea przed startem kolejnych rozgrywek.

Brytyjskie media poinformowały przed kilkunastoma godzinami, że wysłannicy „The Blues” planują w nadchodzących tygodniach uważnie przyglądać się postawie prezentowanej przez reprezentanta Maroka przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej jego sprowadzenia na Stamford Bridge po zakończeniu obecnego sezonu.

Tymczasem holenderski „De Telegraaf” przekonuje, że Chelsea osiągnęła już wstępne porozumienie z Ajaksem w kwestii pozyskania 26-letniego skrzydłowego w trakcie letniego okienka transferowego.

Klub z Londynu ma wyłożyć około 45 milionów euro na zakontraktowanie ofensywnego zawodnika, który już zimą znajdował się w kręgu zainteresowań Franka Lamparda.

Wspomniane źródło dodaje, że ekipa z Amsterdamu nie prowadzi obecnie żadnych rozmów z innymi zespołami w kwestii sprzedaży Hakima Ziyecha. Z kolei sam Marokańczyk nie ma jeszcze ustalonych żadnych szczegółów z „The Blues”, co wciąż otwiera mu drogę do zasilenia szeregów jednego z pozostałych klubów chcących mieć go u siebie.

26-letni skrzydłowy trafił do Ajaksu w sierpniu 2016 roku. W trwających rozgrywkach strzelił osiem bramek oraz zanotował aż 21 asyst w 29 rozegranych meczach.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Europy: AZ Alkmaar z dużym ogniskiem koronawirusa. Mecz z Napoli zagrożony Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników (w tym... Xavi 🤔) Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy