Chelsea bliska pozyskania Ziyecha

Chelsea bliska pozyskania Ziyecha
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: De Telegraaf

Hakim Ziyech najprawdopodobniej dołaczy do Chelsea przed startem kolejnych rozgrywek.

Brytyjskie media poinformowały przed kilkunastoma godzinami, że wysłannicy „The Blues” planują w nadchodzących tygodniach uważnie przyglądać się postawie prezentowanej przez reprezentanta Maroka przed podjęciem ostatecznej decyzji dotyczącej jego sprowadzenia na Stamford Bridge po zakończeniu obecnego sezonu.

Tymczasem holenderski „De Telegraaf” przekonuje, że Chelsea osiągnęła już wstępne porozumienie z Ajaksem w kwestii pozyskania 26-letniego skrzydłowego w trakcie letniego okienka transferowego.

Klub z Londynu ma wyłożyć około 45 milionów euro na zakontraktowanie ofensywnego zawodnika, który już zimą znajdował się w kręgu zainteresowań Franka Lamparda.

Wspomniane źródło dodaje, że ekipa z Amsterdamu nie prowadzi obecnie żadnych rozmów z innymi zespołami w kwestii sprzedaży Hakima Ziyecha. Z kolei sam Marokańczyk nie ma jeszcze ustalonych żadnych szczegółów z „The Blues”, co wciąż otwiera mu drogę do zasilenia szeregów jednego z pozostałych klubów chcących mieć go u siebie.

26-letni skrzydłowy trafił do Ajaksu w sierpniu 2016 roku. W trwających rozgrywkach strzelił osiem bramek oraz zanotował aż 21 asyst w 29 rozegranych meczach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara OFICJALNIE: Wielki powrót Klaasa-Jana Huntelaara Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Klubowe Mistrzostwa Świata 2020: Rozlosowano drabinkę turnieju Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Manchester City z ofertą za Romelu Lukaku Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Reprezentacja Polski: Włosi potwierdzają, że doszło do kontaktu z Giampaolo Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” Syn Jerzego Brzęczka stanął w obronie ojca. „Nie można mylić krytyki z brakiem obiektywizmu, a żartów z chamską szyderą” OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku OFICJALNIE: Ranking klubów, które wydały najwięcej na transfery w 2020 roku Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają Świderski przybliża się do Serie A. Rozmowy trwają

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy