Chelsea chce Declana Rice'a

Chelsea chce Declana Rice'a
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Sky Sports

Sky Sports podaje, że Chelsea jest zainteresowana pozyskaniem Declana Rice’a z West Hamu.

Przedstawiciele „The Blues” regularnie przyglądają się poczynaniom 21-letniego defensywnego pomocnika i są zdania, że sprowadzenie go z powrotem na Stamford Bridge będzie dobrym krokiem. West Ham nie odda łatwo siedmiokrotnego reprezentanta Anglii, ale Chelsea zamierza podjąć wyzwanie. O ile oczywiście letnie okno transferowe odbędzie się na normalnych zasadach.

Rice szkolił się już w Chelsea między 2006 a 2014 rokiem, występując w zespołach juniorskich „The Blues”. W West Hamie na początku również grał w juniorach, ale w końcu przebił się do pierwszej drużyny. Aktualnie ma na koncie równo 100 spotkań w jej barwach.

W tym sezonie 21-latek nie opuścił ani jednej kolejki Premier League. W 29 meczach zanotował dwie asysty.

Transfer Rice’a, którego w ostatnich miesiącach często łączono z Manchesterem United, będzie wiązał się z naprawdę dużym wydatkiem. Już w zeszłym roku West Ham wyceniał go na 60 milionów euro, a kwota ta na pewno wzrosła.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy