Chelsea: Lampard odszedł, a wraz z nim pomysł dużego transferu

Chelsea: Lampard odszedł, a wraz z nim pomysł dużego transferu
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Telegraph I The Guardian

Po zwolnieniu Franka Lamparda Chelsea raczej nie będzie dążyć do transferu Declana Rice'a - piszą dziennikarze „The Guardian” i „The Telegraph”.

Latem londyńczycy wydali spore pieniądze, pozyskując m.in. Timo Wernera, Kaia Havertza, Bena Chilwella, Hakima Ziyecha oraz Edouarda Mendy’ego. Bohaterem kolejnego dużego transferu „The Blues” miał być Rice. Na jego pozyskaniu na Stamford Bridge bardzo zależało Lampardowi.

Po zwolnieniu 42-latka temat takiego transferu prawdopodobnie upadnie. Za jego pomysłem stał bowiem głównie Lampard. Ruch nie miał wielu zwolenników wśród władz klubu z Londynu. Nie można oczywiście wykluczyć, że nowy opiekun Chelsea, którym zostanie prawdopodobnie Thomas Tuchel, również skieruje swój wzrok w stronę Rice’a, ale zdaniem brytyjskich dziennikarzy „The Blues” raczej nie będą aż tak intensywnie starać się o jego transfer bez Lamparda na pokładzie.

Cieszyć się z takiego obrotu sprawy może West Ham. „Młoty” doskonale zdają sprawę z tego, że ich defensywny pomocnik znajduje się na celownikach bogatszych klubów i mogą zarobić na nim wielkie pieniądze, ale póki co nie chcą się z nim żegnać.

Do tej pory w kontekście potencjalnego odejścia 22-letniego Rice’a z West Hamu pisało się nawet o 80 milionach funtów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy