Chelsea: Samantha Kerr zostanie najlepiej opłacaną piłkarką na świecie. Ada Hegerberg zdetronizowana!

Chelsea: Samantha Kerr zostanie najlepiej opłacaną piłkarką na świecie. Ada Hegerberg zdetronizowana! fot. Chelsea FC
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: L’Equipe

Samantha Kerr będzie mogła liczyć na pobieranie najwyższego wynagrodzenia spośród wszystkich kobiet uprawiających piłkę nożną.

Reprezentantka Australii zawarła w pierwszej połowie listopada umowę z kobiecym zespołem Chelsea i dołączy do niego tuż po rozpoczęciu zimowego okienka transferowego.

Dziennik „L’Equipe” postanowił uważnie przyjrzeć się szczegółom całej tej transakcji z uwagi na fakt, że 26-latka uchodzi za jedną z najlepszych zawodniczek na świecie i dotarł do informacji świadczących o tym, że napastniczka po dołączeniu do „The Blues” stanie się najlepiej opłacaną piłkarką na świecie.

Samatha Kerr ma inkasować około 480 tysięcy euro brutto rocznie i pod tym względem ma nieznacznie wyprzedzić Adę Hegerberg.

Norweżka i zdobywczyni zeszłorocznej Złotej Piłki zarabia bardzo zbliżoną kwotę w Olympique'u Lyon.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy