Chelsea uważnie obserwuje Ziyecha. Lampard chce pozyskać Marokańczyka

Chelsea uważnie obserwuje Ziyecha. Lampard chce pozyskać Marokańczyka fot. Ajax
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: The Telegraph

Hakim Ziyech może w trakcie letniego okna transferowego zasilić szeregi Chelsea - uważa „The Telegraph”.

Reprezentant Maroka wzbudza już od pewnego czasu duże zainteresowanie ze strony czołowych europejskich klubów. Do tej pory nie zdecydował się jednak na opuszczenie szeregów Ajaksu Amsterdam.

Coraz więcej wskazuje jednak na to, że trwające rozgrywki będą ostatnimi w wykonaniu 26-letniego skrzydłowego w barwach holenderskiej drużyny.

Na chwilę obecną trudno przypuszczać, który z zespołów jest bliższy pozyskania ofensywnego zawodnika, ale na pewno w gronie ekip walczących o jego usługi znajdzie się Chelsea.

Dziennikarze „The Telegraph” przekonują, że Frank Lampard już zimą próbował naciskać na władze „The Blues”, aby poczyniły stosowne kroki zmierzające do pozyskania Hakima Ziyecha. Drużyna ze Stamford Bridge miała odbyć wstępne rozmowy z Ajaksem w tej sprawie i usłyszała, że klub z Amsterdamu nie przejawiał chęci do sprzedaży jednego ze swoich czołowych zawodników w połowie trwających rozgrywek.

Z tego też powodu Chelsea miała odłożyć plany związane z zakontraktowaniem Marokańczyka na lato i do tego czasu będzie uważnie przyglądać się jego występom w barwach holenderskiego zespołu, aby dokonać pełnej oceny jego przydatności w ekipie prowadzonej przez byłego reprezentanta Anglii.

26-letni skrzydłowy strzelił osiem bramek oraz zanotował aż 21 asyst w 29 rozegranych meczach w obecnym sezonie.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Kyle Walker w tarapatach. Anglik przeprasza za imprezę z prostytutkami Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Reprezentacja Polski: Kulisy eliminacji EURO 2020. Krytyka, krytyka i jeszcze raz hejt [WIDEO] Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Olimpia Elbląg okradziona. Klub stracił sprzęt warty kilkadziesiąt tysięcy złotych Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Trzymiesięczny areszt domowy dla Prijovicia Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Premier League oszacowała straty grożące klubom w przypadku niedogrania sezonu Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Real Madryt: Trener opisuje możliwości „Galácticos”. „Raúl - maratończyk, Beckham - średniodystansowiec, Ronaldo - sprinter” Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata Artur Wichniarek wybrał najlepszych atakujących świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy