Chelsea walczy o Robinho

Chelsea walczy o Robinho
Redakcja
Redakcja
Źródło: Mirror

Włodarze Chelsea Londyn nie ustają w wysiłkach, aby wkrótce na Stamford Bridge mógł występować Robinho. Po odrzuceniu przez obecny klub Brazylijczyka, Real Madryt, opiewającej na 25 milionów oferty, już szykują(...)

Włodarze Chelsea Londyn nie ustają w wysiłkach, aby wkrótce na Stamford Bridge mógł występować Robinho. Po odrzuceniu przez obecny klub Brazylijczyka, Real Madryt, opiewającej na 25 milionów oferty, już szykują następną, znacznie okazalszą. Ma ona wynieść około 32 milionów euro.

Angielskie media sugerują, że Hiszpanów zadowoliłyby co najmniej 38 milionów euro. Na pierwszą ofertę Peter Kenyon, dyrektor wykonawczy Chelsea, dostał jednak bardzo twardą odpowiedź. "Robinho nie jest na sprzedaż" - zakomunikowali w Madrycie.

Z boku negocjacjom przygląda się agent 24-letniego napastnika. "Robinho jest bardzo zły ze sposobu traktowania go przez działaczy Realu. Jego ambicją jest zostanie najlepszym piłkarzem na świecie, ale nie osiągnie tego w Madrycie, gdyż tam traktują go jak zwykłego piłkarza" - wyznał Ribeiro.
Więcej na temat: Brazylia Hiszpania

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawych obrońców FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń FC Barcelona: Messi i sześciu innych zawodników nie zgodziło się na obniżkę wynagrodzeń OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę OFICJALNIE: Marcello Lippi przechodzi na trenerską emeryturę Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Legia Warszawa deklasuje konkurencję. Mistrz Polski z największymi przychodami Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewych obrońców Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Ranking FIFA: Reprezentacja Polski z awansem Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi Arsenal: Arteta odpowiedział Özilowi

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy