Chelsea z ofertą za Declana Rice'a

Chelsea z ofertą za Declana Rice'a
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Times I The Guardian

Brytyjskie media donoszą, że Chelsea nie zrezygnowała z pozyskania Declana Rice’a.

Jak pisze „The Guardian”, „The Blues” przedstawili West Hamowi konkretną propozycję za 21-letniego defensywnego pomocnika. Chelsea zaoferowała w zamian rywalowi zza miedzy dwóch swoich piłkarzy - Michy’ego Batshuayia oraz Rossa Barkleya. Prowadzący „Młoty” David Moyes współpracował z tym drugim w Evertonie. Zimą chciał go wypożyczyć do obecnego zespołu.

Mimo to West Ham miał odrzucić ofertę Chelsea. Jego władze nie postrzegają tej propozycji jako wystarczająco atrakcyjnej, by rozstać się z Rice’em. Jeśli „The Blues” dalej będą chcieli go zakontraktować, prawdopodobnie muszą złożyć lepszą ofertę.

W trwającym sezonie Rice nie opuścił ani jednej kolejki Premier League. W 36 występach zdobył bramkę i zanotował dwie asysty. W kierunku siedmiokrotnego reprezentanta Anglii spogląda nie tylko Chelsea, ale i Manchester United. West Ham może jednak na razie dyktować warunki. Wszystko przez to, że kontrakt piłkarza jest ważny aż do 30 czerwca 2024 roku.

Póki co „The Blues” pozyskali Hakima Ziyecha oraz Timo Wernera. Londyńczycy cały czas pracują również nad sprowadzeniem na Stamford Bridge Kaia Havertza z Bayeru.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Czesław Michniewicz z wiadomością po zwolnieniu z Legii Warszawa. „W życiu piękne są tylko chwile...” Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód Antonio Conte otwarty na Manchester United. Klarowny powód 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg 19-latek następcą Kyliana Mbappé?! Paris Saint-Germain wrzuciło wyższy bieg Real Madryt rozstanie się z Marcelo już zimą?! Negocjacje transferowe Real Madryt rozstanie się z Marcelo już zimą?! Negocjacje transferowe Mauro Icardi pogodzony z Wandą Narą. Żona piłkarza wydała oświadczenie Mauro Icardi pogodzony z Wandą Narą. Żona piłkarza wydała oświadczenie Jobe Bellingham podąży śladami brata?! Jobe Bellingham podąży śladami brata?! OFICJALNIE: Joseph Minala znalazł klub po wygaśnięciu umowy z Lazio OFICJALNIE: Joseph Minala znalazł klub po wygaśnięciu umowy z Lazio

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy