Chelsea z ofertą za Declana Rice'a

Chelsea z ofertą za Declana Rice'a
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: The Times I The Guardian

Brytyjskie media donoszą, że Chelsea nie zrezygnowała z pozyskania Declana Rice’a.

Jak pisze „The Guardian”, „The Blues” przedstawili West Hamowi konkretną propozycję za 21-letniego defensywnego pomocnika. Chelsea zaoferowała w zamian rywalowi zza miedzy dwóch swoich piłkarzy - Michy’ego Batshuayia oraz Rossa Barkleya. Prowadzący „Młoty” David Moyes współpracował z tym drugim w Evertonie. Zimą chciał go wypożyczyć do obecnego zespołu.

Mimo to West Ham miał odrzucić ofertę Chelsea. Jego władze nie postrzegają tej propozycji jako wystarczająco atrakcyjnej, by rozstać się z Rice’em. Jeśli „The Blues” dalej będą chcieli go zakontraktować, prawdopodobnie muszą złożyć lepszą ofertę.

W trwającym sezonie Rice nie opuścił ani jednej kolejki Premier League. W 36 występach zdobył bramkę i zanotował dwie asysty. W kierunku siedmiokrotnego reprezentanta Anglii spogląda nie tylko Chelsea, ale i Manchester United. West Ham może jednak na razie dyktować warunki. Wszystko przez to, że kontrakt piłkarza jest ważny aż do 30 czerwca 2024 roku.

Póki co „The Blues” pozyskali Hakima Ziyecha oraz Timo Wernera. Londyńczycy cały czas pracują również nad sprowadzeniem na Stamford Bridge Kaia Havertza z Bayeru.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy