Chelsea zainteresowana Habibem Diallo

Chelsea zainteresowana Habibem Diallo
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daily Mail

Chelsea chce pozyskać Habiba Diallo. W grze są także Leicester City oraz Tottenham.

Umowa Oliviera Girouda z ekipą rozgrywającą swoje mecze na Stamford Bridge dobiega końca 30 czerwca 2020 roku. Do tej pory strony nie usiadły do rozmów odnośnie do jej przedłużenia. Ciężko ferować zatem, jaki będzie finał tej sprawy.

Angielskie media uważają jednak, że 33-latek prawdopodobnie pożegna się ze stołecznym klubem i poszuka zatrudnienia gdzie indziej. Działacze Chelsea mają już bowiem plan, kim go ewentualnie zastąpić.

Zdaniem prasy na celowniku „The Blues” znalazł się Habib Diallo. Senegalczyk imponuje od jakiegoś czasu dobrą, równą formą. W poprzednim sezonie w dużej mierze dzięki jego grze ekipa Metz awansowała na najwyższy szczebel rozgrywkowy we Francji.

W bieżących rozgrywkach 24-latek ponownie potwierdza swoją przydatność dla zespołu. Do tej pory wystąpił w trzynastu meczach. Na jego dorobek składa się osiem goli.

Jeśli jednak Chelsea będzie chciała go pozyskać, to musi liczyć się z niemałą konkurencją. Zainteresowanie usługami Diallo przejawiają też Tottenham oraz Leicester City.

Nieoficjalnie mówi się, że Senegalczyk jest wyceniany na dziesięć milionów funtów.

Kontrakt wiąże napastnika z obecnym klubem do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy