Chelsea: Zaniepokojony N’Golo Kanté może już nie zagrać w tym sezonie. Klub nie będzie naciskać

Chelsea: Zaniepokojony N’Golo Kanté może już nie zagrać w tym sezonie. Klub nie będzie naciskać fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC

BBC podaje, że Chelsea nie zamierza wywierać na N’Golo Kanté presji związanej z powrotem do treningów z zespołem.

Francuski pomocnik pojawił się w klubie we wtorek, ale jak informował już m.in. „The Telegraph”, nie zdecydował się na treningi na obiektach Chelsea w środę i w kolejnych dniach. Mistrz świata ma obawy dotyczące powrotu na murawę i ćwiczy w domu.

Jak wynika z najnowszych doniesień BBC, władze i sztab szkoleniowy Chelsea w pełni rozumieją wątpliwości 29-letniego zawodnika. Londyńczycy nie będą naciskali na Kanté i ostateczną decyzję o powrocie do treningów z kolegami z drużyny podejmie on sam. Według powyższego źródła Chelsea nie zmieni stanowiska, nawet jeśli miałoby to oznaczać brak występów Francuza do końca sezonu (o ile faktycznie zostanie on wznowiony).

Brytyjskie media przypominają, że w 2018 roku Kanté zemdlał w szatni Chelsea po jednym z treningów. W podobnym czasie na atak serca zmarł jego brat. Teraz piłkarz ma obawy dotyczące powrotu na boisko i po prostu nie chce ryzykować.

Brytyjski rząd zdecydował niedawno, że zmagania w Premier League mogą zostać wznowione od 1 czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona: Agent Ousmane’a Dembélé kontratakuje. „Taka taktyka nie działa z ludźmi, jak my” FC Barcelona: Agent Ousmane’a Dembélé kontratakuje. „Taka taktyka nie działa z ludźmi, jak my” OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient OFICJALNIE: Bonke Innocent w Lorient Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Brentford finalizuje największy transfer w swojej historii Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu Raków Częstochowa wstępnie dogadany w sprawie rekordowego transferu OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia OFICJALNIE: Wyjaśniona przyszłość Semira Štilicia Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy Widzew Łódź celuje w transfer z Ekstraklasy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy FC Barcelona z możliwością wykupienia dwóch piłkarzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy