Chelsea: Zaniepokojony N’Golo Kanté może już nie zagrać w tym sezonie. Klub nie będzie naciskać

Chelsea: Zaniepokojony N’Golo Kanté może już nie zagrać w tym sezonie. Klub nie będzie naciskać fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC

BBC podaje, że Chelsea nie zamierza wywierać na N’Golo Kanté presji związanej z powrotem do treningów z zespołem.

Francuski pomocnik pojawił się w klubie we wtorek, ale jak informował już m.in. „The Telegraph”, nie zdecydował się na treningi na obiektach Chelsea w środę i w kolejnych dniach. Mistrz świata ma obawy dotyczące powrotu na murawę i ćwiczy w domu.

Jak wynika z najnowszych doniesień BBC, władze i sztab szkoleniowy Chelsea w pełni rozumieją wątpliwości 29-letniego zawodnika. Londyńczycy nie będą naciskali na Kanté i ostateczną decyzję o powrocie do treningów z kolegami z drużyny podejmie on sam. Według powyższego źródła Chelsea nie zmieni stanowiska, nawet jeśli miałoby to oznaczać brak występów Francuza do końca sezonu (o ile faktycznie zostanie on wznowiony).

Brytyjskie media przypominają, że w 2018 roku Kanté zemdlał w szatni Chelsea po jednym z treningów. W podobnym czasie na atak serca zmarł jego brat. Teraz piłkarz ma obawy dotyczące powrotu na boisko i po prostu nie chce ryzykować.

Brytyjski rząd zdecydował niedawno, że zmagania w Premier League mogą zostać wznowione od 1 czerwca.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych Lech Poznań sprowadza nowego bramkarza. OFICJALNIE: Filip Bednarek na testach medyczynych FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer FC Barcelona po następcę Piqué. Hiszpański klub liczy na wolny transfer Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Jan Urban wyróżniony. Został umieszczony w jedenastce legend Osasuny Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję Rodman wysłał wiadomość do Andrei Petagnii. „Buldożer” ma do wypełnienia misję UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów UEFA bezlitosna dla lidera tureckiej Süper Lig. OFICJALNIE: Trabzonspor wykluczony z europejskich pucharów Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Bielik o kontuzji: Chyba jestem jednym z nielicznych, którzy zyskali na pandemii Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych Legia Warszawa nie składa broni w sprawie drużyny rezerw. OFICJALNIE: Klub złożył wniosek do Komisji ds. Nagłych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy