Chelsea: Zaniepokojony N’Golo Kanté może już nie zagrać w tym sezonie. Klub nie będzie naciskać

Chelsea: Zaniepokojony N’Golo Kanté może już nie zagrać w tym sezonie. Klub nie będzie naciskać fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: BBC

BBC podaje, że Chelsea nie zamierza wywierać na N’Golo Kanté presji związanej z powrotem do treningów z zespołem.

Francuski pomocnik pojawił się w klubie we wtorek, ale jak informował już m.in. „The Telegraph”, nie zdecydował się na treningi na obiektach Chelsea w środę i w kolejnych dniach. Mistrz świata ma obawy dotyczące powrotu na murawę i ćwiczy w domu.

Jak wynika z najnowszych doniesień BBC, władze i sztab szkoleniowy Chelsea w pełni rozumieją wątpliwości 29-letniego zawodnika. Londyńczycy nie będą naciskali na Kanté i ostateczną decyzję o powrocie do treningów z kolegami z drużyny podejmie on sam. Według powyższego źródła Chelsea nie zmieni stanowiska, nawet jeśli miałoby to oznaczać brak występów Francuza do końca sezonu (o ile faktycznie zostanie on wznowiony).

Brytyjskie media przypominają, że w 2018 roku Kanté zemdlał w szatni Chelsea po jednym z treningów. W podobnym czasie na atak serca zmarł jego brat. Teraz piłkarz ma obawy dotyczące powrotu na boisko i po prostu nie chce ryzykować.

Brytyjski rząd zdecydował niedawno, że zmagania w Premier League mogą zostać wznowione od 1 czerwca.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] Tokio 2020: Składy na mecz półfinałowy Meksyk - Brazylia [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy