Chelsea złożyła ofertę za Habiba Diallo

Chelsea złożyła ofertę za Habiba Diallo
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Le Républicain Lorrain

„Le Républicain Lorrain” donosi, że Chelsea złożyła konkretną propozycję za Habiba Diallo z Metz.

Londyński klub od pewnego czasu przyglądał się poczynaniom 24-letniego napastnika. Według powyższego źródła „The Blues” przeszli do konkretnego działania i zaoferowali za niego Metz 20 milionów euro.

Póki co nie wiadomo, jak zakończy się cała sprawa. Francuski klub nie chce żegnać się ze swoim atakującym, ale naciski ze strony Chelsea, której skrócono zakaz transferowy, mogą zrobić swoje.

Senegalczyk jest związany z Metz od 2013 roku. W jego pierwszym zespole rozegrał 103 mecze, notując 46 trafień i 12 asyst. W poprzednim sezonie Diallo zdobył 26 bramek w Ligue 2, walnie przyczyniając się do wywalczenia awansu na najwyższy francuski szczebel. Na nim strzelił 10 goli i zaliczył asystę.

Jak podawało niedawno „Daily Mail”, Diallo interesują się również Leicester City oraz Tottenham.

Przypomnijmy, że Chelsea zależało na ściągnięciu Moussy Dembélé, ale Olympique Lyon poinformował, iż 23-latek nie jest na sprzedaż w zimowym oknie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jeszcze jeden chętny na Bartosza Bereszyńskiego. Doszło do pierwszych kontaktów Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Jaiden Kucharski chce grać dla Polski Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Wielki transfer Endricka do Europy przesądzony. „Here we go” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” Reprezentacja Polski będzie miała nowego selekcjonera? „Kulesza nie przestał myśleć i marzyć o jego zatrudnieniu” OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Nowy selekcjoner reprezentacji Hiszpanii Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe Kamil Glik zachowuje rytm meczowy. Właśnie gra spotkanie ligowe OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii OFICJALNIE: Luis Enrique odchodzi z reprezentacji Hiszpanii

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy