Chinyama w Platinum Stars?

Chinyama w Platinum Stars?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: KickOff

Południowoafrykański klub zdaje się być bliski pozyskania Takesure'a Chinyamy, który przed laty reprezentował barwy warszawskiej Legii.

Od momentu pozbycia się napastnika przez Orlando Pirates, trenuje on od tego miesiąca z zespołem Bidvest Wits, z którym miał podpisać kontrakt.

Portal "KickOff" donosi, iż Chinyama poszukuje jednak innego pracodawcy. Wśród potencjalnych, nowych klubów zawodnika znajdują się również Mpumalanga Black Aces i Moroka Swallows, natomiast napastnik prawdopodobnie zasili szeregi Platinum Stars jeszcze w tym tygodniu.

"Lwy Północy" w poprzednim sezonie Premier Soccer League zajęły 11 miejsce. 30-letni zawodnik pochodzący z Zimbabwe występował w Legii Warszawa w latach 2007-2011.

Autor: Jędrzej Karaszewski

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy