Chinyama w Platinum Stars?

Chinyama w Platinum Stars?
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: KickOff

Południowoafrykański klub zdaje się być bliski pozyskania Takesure'a Chinyamy, który przed laty reprezentował barwy warszawskiej Legii.

Od momentu pozbycia się napastnika przez Orlando Pirates, trenuje on od tego miesiąca z zespołem Bidvest Wits, z którym miał podpisać kontrakt.

Portal "KickOff" donosi, iż Chinyama poszukuje jednak innego pracodawcy. Wśród potencjalnych, nowych klubów zawodnika znajdują się również Mpumalanga Black Aces i Moroka Swallows, natomiast napastnik prawdopodobnie zasili szeregi Platinum Stars jeszcze w tym tygodniu.

"Lwy Północy" w poprzednim sezonie Premier Soccer League zajęły 11 miejsce. 30-letni zawodnik pochodzący z Zimbabwe występował w Legii Warszawa w latach 2007-2011.

Autor: Jędrzej Karaszewski

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Dawidowicz dołączy do Klimali?! Dawidowicz dołączy do Klimali?! Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Jerzy Dudek wspomina sytuację z Rafą Benítezem. „Wtedy pomyślałem, że po prostu uderzę go w twarz” Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru City na nowy sezon [FOTO] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Cracovii grozi kara za korupcję z sezonu 2003/2004 [OFICJALNIE] Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Puchar Polski: Zmiana gospodarza finału Glik chce odejść z AS Monaco Glik chce odejść z AS Monaco Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football] Legia Warszawa wyróżniona. Stadion klubu w gronie 30 najgorętszych obiektów na świecie [France Football]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy