Christophe Galtier zabierze ze sobą do PSG utalentowanego pomocnika?!

Christophe Galtier zabierze ze sobą do PSG utalentowanego pomocnika?! fot. J.E.E. / Sipa / PressFocus
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Saber Desfarges [Twitter]

Christophe Galtier, trener OGC Nice, wkrótce przejmie Paris Saint-Germain. W szlak za nim podążyć może Khéphren Thuram - informuje Saber Desfarges.

Luís Campos intensywnie pracuje nad zakontraktowaniem szkoleniowca, a oba kluby są już o krok od porozumienia. Mając to na uwadze, 55-latek kompletuje sztab szkoleniowy i powoli myśli o wzmocnieniach.

Jak donosi Saber Desfarges, jednym z pierwszych transferów po zatrudnieniu Christophe’a Galtiera może być Khéphren Thuram.

Defensywny pomocnik jest jednym z najbardziej utalentowanych piłkarzy na swojej pozycji w całej Ligue 1. W poprzedniej kampanii rozegrał spotkań, zdobył cztery bramki i zanotował trzy asysty.

21-latek nie jest typową „szóstką”. Potrafi odnaleźć się też na innych pozycjach, jak chociażby lewy pomocnik. Nic więc dziwnego, że tak mocno ceni go Galtier.

Wyjęcie młodzieżowego reprezentanta Francji z OGC Nice może nie być łatwe. Niespełna rok temu przedłużył on umowę, dlatego klub na pewno ustali za niego zaporową cenę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Składy na Legia Warszawa - Raków Częstochowa [OFICJALNIE] Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Jacek Magiera: Gdyby on wykorzystywał jedną trzecią sytuacji, które ma, byłby liderem strzelców Ekstraklasy Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi Arsenal celuje w ciekawy transfer z Bundesligi OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski OFICJALNIE: Tomasz Jaroński i Krzysztof Wyrzykowski skomentują dzisiaj mecz piłkarski Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] Premier League: Składy na Manchester City - Liverpool [OFICJALNIE] „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem „Raków Częstochowa może mieć najlepszego piłkarza w lidze. To niepopularna opinia”. Dziennikarz zaskakuje wyborem Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę Legia Warszawa latem na tych zawodnikach może zbić fortunę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy