Cieszynki Reusa wynikiem zakładu [FOTO]

Cieszynki Reusa wynikiem zakładu [FOTO]
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: 101 Great Goals

Marco Reus ujawnił znaczenie cieszynek, które pokazywał po trzech ostatnio strzelonych golach.

Pomocnik Borussii Dortmund w trzech ostatnich meczach swojej drużyny każdorazowo wpisywał się na listę strzelców. Po zdobyciu gola Reus dosyć nietypowo okazywał swoją radość. Cieszynki reprezentanta Niemiec stały się przedmiotem dyskusji wśród kibiców, wielu z nich uważało, że piłkarz odnosi się w nich do licznych spekulacji transferowych z jego udziałem.

Nietypowe celebracje Reusa rozpoczęły się w meczu Pucharu Niemiec z FC Sankt Pauli. Po zdobyciu gola Niemiec zakrył oczy. W meczu z Bayernem Monachium zakrył uszy. We wczorajszym pojedynku z Galatasaray Stambuł piłkarz zakrył usta. Pytany o znaczenie nietypowych cieszynek, Reus odpowiedział że są wynikiem przegranego zakładu, lecz nie ujawnił jego dokładnych szczegółów. 

Niemiecki zawodnik podczas swoich celebracji naśladował emotki z małpkami, używane na urządzeniach firmy Apple.

Więcej na temat: Marco Reus Niemcy Borussia Dortmund

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy