Cillessen o krok od odejścia z Barcelony. Wymiana!

Cillessen o krok od odejścia z Barcelony. Wymiana!
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gerard Romero I Twitter

Jak podaje Gerard Romero z RAC1, Jasper Cillessen jest o krok od dołączenia do Valencii.

Holenderski bramkarz już wiele tygodni temu poinformował, że chce odejść z Barcelony. 30-latkowi zależy na powrocie do regularnych występów, a na Camp Nou może liczyć tylko na rolę zmiennika Marca-André ter Stegena. Cillessena łączono z klubami z Anglii oraz Portugalii, ale wszystko wskazuje na to, że trafi on do Valencii.

Według Romero dojdzie do wymiany między klubami, zgodnie z którą w przeciwnym kierunku, a więc z Mestalla do Barcelony, powędruje 29-letni Neto. „Duma Katalonii” od razu wypełni więc lukę po Cillessenie.

Jak czytamy, kluby prowadzą zaawansowane rozmowy i wkrótce transakcja powinna zostać domknięta. Neto zgodził się już na warunki proponowane przez Barcelonę i zdaje sobie sprawę z tego, że będzie w katalońskim klubie rezerwowym.

Brazylijczyk rozegrał w ostatnim sezonie w sumie 47 spotkań. Zanotował 14 czystych kont. Bilans Cillessena to 11 występów i trzy czyste konta. 

Co ciekawe, niewykluczone, że nie będzie to jedyna transakcja zawarta latem między Barceloną a Valencią. Działacze „Nietoperzy” interesują się bowiem również Rafinhą oraz Denisem Suárezem.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy