Clarence Seedorf trenerem finansowego giganta?!

Clarence Seedorf trenerem finansowego giganta?!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Clarence Seedorf wkrótce może powrócić na ławkę trenerską.

Holender pozostaje bez pracy od momentu zwolnienia z Milanu, które nastąpiło 9 czerwca 2014 roku. Wciąż ma jednak ważną umowę z włoskim klubem, która wygasa z końcem bieżącego miesiąca. 

Z początkiem lipca 40-latek może objąć Jiangsu Sunning -  donosi Gianluca Di Marzio. Chiński gigant, który w składzie ma trzech znanych Brazylijczyków - Alexa Teixeirę, Ramiresa i Jo, rozpoczął rozmowy z byłym piłkarzem. 

Seedorf zastąpiłby Dana Petrescu, z którym pożegnano się kilkanaście dni temu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy