CO ZA DZIEŃ. Bunt Kovačicia!

CO ZA DZIEŃ. Bunt Kovačicia! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Marca

Jak podaje „Marca”, Mateo Kovačić nie zamierza na razie trenować z Realem Madryt.

Chorwacki pomocnik, który od pewnego czasu chce zmienić klubowe barwy, przybył dzisiaj na obiekty „Królewskich”, gdzie odbył rozmowę z działaczami Realu. Świeżo upieczony wicemistrz świata postanowił nie wracać do treningów z drużyną ze stolicy Hiszpanii. Przynajmniej na ten moment nie chce on ponownie zakładać koszulki Realu.

24-latek nie rozumie podejścia włodarzy „Królewskich”, którzy nie chcą się z nim rozstać, mimo że zawodnikowi zależy na częstszym pojawianiu się na murawie. Przypomnijmy, że kilka tygodni temu przyznał on wprost, że bardzo poważnie rozważa transfer.

- Chcę grać więcej i najlepszym rozwiązaniem byłoby opuszczenie Realu. Kocham przebywać na murawie, chcę mieć możliwość częstszej gry, nawet w innym zespole. Jeśli nie mogę grać... nie jestem zadowolony - przyznał Chorwat, nie owijając w bawełnę.

Kovačić trafił do Realu w 2015 roku z Interu. Od tamtej pory zanotował 109 występów w koszulce Realu. Jeśli chodzi o poprzedni sezon, na boiskach LaLiga przebywał przez mniej niż 1000 minut.

Na ten moment nie wiadomo, jak zakończy się cała sprawa, ale nie ma co ukrywać, że bunt zawodnika przybliża go do transferu.

Dodajmy, że - zdaniem brytyjskich mediów - w podobny sposób postanowił działać Thibaut Courtois, który jednak w przeciwieństwie do Kovačicia chce wymusić w ten sposób transfer do Realu.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Lech Poznań nie szykuje niespodzianki „last minute” Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Co z transferem środkowego napastnika do Rakowa Częstochowa? Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Śląsk Wrocław ożywił się w Transfer Deadline Day. Zgłosił zapotrzebowanie na trzech zawodników Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Dyrektor Bayernu Monachium poznał się na Xabim Alonso już... trzy lata temu. „Chciałem go sprowadzić” Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Wisła Kraków regularnie nie płaci na czas. Dziennikarz odpowiada Jarosławowi Królewskiemu Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Zbigniew Boniek odpowiada Jakubowi Błaszczykowskiemu. „On kłamie” Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej Walczyły o niego FC Barcelona i Arsenal. Wolał trafić do Arabii Saudyjskiej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy