Cody Gakpo na celowniku europejskich gigantów. Manchester United ma konkurencję

Cody Gakpo na celowniku europejskich gigantów. Manchester United ma konkurencję fot. Pro Shots/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Voetbal International

Cody Gakpo cieszy się rosnącym zainteresowaniem ze strony czołowych europejskich klubów. Obecnie przyglądają mu się uważnie nie tylko wysłannicy Manchesteru United, ale także Realu Madryt, Liverpoolu czy Bayernu Monachium - uważa Marco Timmer z „Voetbal International”.

Ofensywny zawodnik wyróżnia się na tle piłkarzy rywalizujących w Eredivisie i w ten sposób zapracował sobie w ubiegłych miesiącach na podjęcie próby jego pozyskania ze strony paru angielskich klubów w postaci Leeds United czy Southampton, które starały się wykorzystać niezdecydowanie Arsenalu i Manchesteru United.

Obie ekipy nie zdołały jednak przekonać PSV do sprzedaży swojego asa, a i on sam nie palił się do zasilenia szeregów drużyn pokroju „Pawii” oraz „Świętych”.

Cody Gakpo nie może w obecnej sytuacji żałować tego, że nie naciskał z całą stanowczością na opuszczenie ekipy z Eindhoven ostatniego lata, bo teraz wydaje się przesądzone, że w niedalekim czasie dołączy do jednego z czołowych europejskich zespołów po tym, jak zaczął się pokazywać też z dobrej strony na trwającym mundialu za sprawą dwóch zdobytych bramek w dwóch zaliczonych występach.

Nie tak dawno pojawiły się w mediach doniesienia sugerujące, że „Czerwone Diabły” odświeżyły poważne zainteresowanie skrzydłowym w obliczu zakończenia współpracy z Cristiano Ronaldo i spróbują pozyskać go w trakcie zimowego okna transferowego.

23-letni zawodnik może jednak nie śpieszyć się z podjęciem decyzji odnośnie przyszłości w najbliższych tygodniach, co mogą wykorzystać inne kluby.

Marco Timmer z „Voetbal International” uważa, że do ekip zainteresowanych usługami Gakpo dołączyły między innymi Real Madryt, Liverpool czy Bayern Monachium, których obecność może podbić cenę za reprezentanta Holandii.

W ubiegłych miesiącach mówiło się o tym, że PSV zgodzi się na przedwczesne zakończenie współpracy ze skrzydłowym w przypadku otrzymania propozycji sięgającej 30 milionów euro. A teraz spekuluje się, że zadowoli ich oferta wynosząca przynajmniej 60 milionów euro.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy