Copa América: Zmiana w kadrze Boliwii

Copa América: Zmiana w kadrze Boliwii
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Copa América Centenario

Samuel Galindo z powodu kontuzji nie wystąpi na nadchodzącym Copa América Centenario.

Sztab szkoleniowy po konsultacji z medykami podjął decyzję o wycofaniu pomocnika, ponieważ uraz, którego zawodnik nabawił się na zgrupowaniu kadry nie pozwoli mu na występy w fazie grupowej zbliżającego się turnieju.

Julio Cesar Baldivieso zdecydował się powołać w miejsce kontuzjowanego piłkarza Carmelo Algarañaza z Oriente Petrolero.

Warto także dodać, że Boliwia swój udział w mistrzostwach rozpocznie od rywalizacji w grupie D, w której zmierzy się z Panamą, Chile oraz Argentyną.

KADRA BOLIWII

Bramkarze: Carlos Lampe (Sport Boys), Rómel Quiñónez (Bolívar), Guillermo Viscarra (Oriente Petrolero).

Obrońcy: Diego Bejarano (The Strongest), Marvin Bejarano (Oriente Petrolero), Nelson Cabrera (Bolívar), Ronald Eguino (Bolívar), Luis Gutiérrez (Ironi Kiryat Shmona), Mario Saavedra (Bolívar), Edward Zenteno (Wilstermann).

Pomocnicy: Pedro Azogue (Oriente Petrolero), Jhasmani Campos (Kazma), Raúl Castro (The Strongest), Carmelo Algarañaz (Petrolero), Cristhian Machado (Wilstermann), Alejandro Meleán (Oriente Petrolero), Fernando Saucedo (Wilstermann), Martín Smedberg-Dalence (Goteborg), Wálter Veizaga (The Strongest).

Napastnicy: Juan Carlos Arce (Bolívar), Yasmani Duk (New York Cosmos), Bruno Miranda (Universidad de Chile), Rodrigo Ramallo (The Strongest).

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Szymon Marciniak poprowadzi finał europejskiego pucharu? Jest na wąskiej liście kandydatów Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Transfermarkt: 10 najwyżej wycenianych Brazylijczyków do lat 21 Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze Lublinianka się wzmacnia. OFICJALNIE: Tomasz Brzyski i Grzegorz Bonin w czwartej lidze OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław OFICJALNIE: Mateusz Maćkowiak w Śląsku Wrocław Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Leganés krytykuje przepis umożliwiający transfer Braithwaite'a do Barcelony, ale też chwali postawę piłkarza Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! Hit transferowy w Ekstraklasie?! Dimitri Oberlin bliski przenosin do czołowego polskiego klubu! OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk OFICJALNIE: Rafał Pietrzak w Lechii Gdańsk

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy