Cóż za precyzja Luki Modricia! Łukasz Skorupski nie miał żadnych szans [WIDEO]

2024-09-08 22:07:51; Aktualizacja: 1 godzina temu
Cóż za precyzja Luki Modricia! Łukasz Skorupski nie miał żadnych szans [WIDEO] Fot. TVP Sport
Piotr Różalski Źródło: Transfery.info | TVP Sport

Reprezentacja Polski przegrywa z Chorwacją 0-1 w ramach drugiej kolejki Ligi Narodów w dywizji A. Przepięknym trafieniem z rzutu wolnego popisał się Luka Modrić.

Polska wybrała się do Osijeku w bardzo dobrych humorach, bo po zwycięstwie nad Szkocją w Glasgow. Wymarzonym scenariuszem przed rozjazdem zawodników do swoich klubów przed pierwszym gwizdkiem pozostawało sprawienie niespodzianki i urwanie punktów trzeciej najlepszej drużynie na świecie.

Od pierwszej minuty lepiej prezentowali się gospodarze, wykorzystując swoją jakość w rozegraniu oraz błędy reprezentantów Polski. Ostatecznie podopieczni Zlatko Dalicia nie dali rady pokonać Łukasza Skorupskiego. Tak sytuacja wyglądała jedynie do przerwy.

W drugiej połowie Chorwaci zdołali przełamać wynik rywalizacji. Odpowiedzialność na swoje barki wziął Luka Modrić, który przepięknym uderzeniem z okolicy 20. metra posłał piłkę nad murem, zrywając przysłowiową pajęczynę w bramce Skorupskiego, który rozpaczliwie próbował interweniować.

Dla weterana Realu Madryt to 27. gol w 180 występie w narodowych barwach.

Chorwacja nieustannie naciera na bramkę Polaków. Na obecną chwilę ekipy zrównują się punktami w grupie pierwszej.