Cracovia ściągnęła skutecznego napastnika z 2. Bundesligi. OFICJALNIE: Marcos Álvarez od lipca w Ekstraklasie

Cracovia ściągnęła skutecznego napastnika z 2. Bundesligi. OFICJALNIE: Marcos Álvarez od lipca w Ekstraklasie fot. Cracovia
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Cracovia

Cracovia poinformowała o zapewnieniu sobie usług Marcosa Álvareza.

Niemiec o hiszpańskich korzeniach to najlepszy strzelec obecnego sezonu w zespole VfL Osnabrück. 28-latek w 17 spotkaniach zaplecza niemieckiej Bundesligi ośmiokrotnie wpisał się na listę strzelców, a ponadto dorzucił trafienie w rozgrywkach Pucharu Niemiec.

Dzięki dobrej formie środkowego napastnika „Fiołki” plasują się na wysokiej szóstej pozycji, tracąc do trzeciego miejsca gwarantującego udział w barażach zaledwie pięć punktów. Wiadomo już jednak, że nawet w przypadku awansu do niemieckiej ekstraklasy, Marcos Álvarez nie będzie biegał po tamtejszych boiskach.

Były atakujący m.in. Eintrachtu Frankfurt postanowił bowiem dołączyć do Cracovii, z którą podpisał umowę do 30 czerwca 2023 roku. Porozumienie zacznie obowiązywać od pierwszego lipca.

W oto sposób „Pasy” dały jasny sygnał, że przygotowują się one powoli na walkę o europejskie puchary, co zresztą zrozumiałe, biorąc pod uwagę, że na półmetku rozgrywek w tabeli wyprzedza je tylko Legia Warszawa. 28-latek w nowym zespole będzie występował w koszulce z numerem 91.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy