Cracovia: Strózik może odejść z klubu

Cracovia: Strózik może odejść z klubu
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński | Twitter

Sebastian Strózik znalazł się na celowniku Rakowa Częstochowa, Górnika Zabrze oraz Korony Kielce, o czym informuje Piotr Koźmiński.

Sebastian Strózik nie ma pewnego miejsca w barwach Cracovii. Zamiast w pierwszej drużynie, występuje w trzecioligowych rezerwach „Pasów”.

To może spowodować, że wspólnie z agentem zaczęli rozglądać się za nowym pracodawcą. Tak przynajmniej twierdzi Piotr Koźmiński.

Zdaniem dziennikarza „WP Sportowe Fakty”, napastnik przykuł uwagę trzech ekip. Są nimi Raków Częstochowa, Górnik Zabrze oraz Korona Kielce.

O ile dwa pierwsze zespoły to przedstawiciele Ekstraklasy i zawodnik mógłby mieć tam problem z regularną grą, o tyle trzeci podmiot występuje w pierwszej lidze i wiele wskazuje na to, że pozostanie w niej na kolejny sezon. W nim celem „Złocisto-krwistych” będzie walka o powrót na najwyższy szczebel w Polsce. 22-latek mógłby okazać się wartościowym wzmocnieniem.

Były reprezentant Polski do lat 20 rozegrał w trwającym sezonie w pierwszej drużynie Cracovii łącznie osiem spotkań. Jego kontrakt jest ważny do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy