Cristiano Ronaldo odpowiedział na gest Diego Simeone. Czeka go kara?!

Cristiano Ronaldo odpowiedział na gest Diego Simeone. Czeka go kara?! fot.
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Wczoraj Juventus pokonał Atlético Madryt 3:0, a wszystkie gole strzelił jeden piłkarz. Tym samym Cristiano Ronaldo upolował hat-tricka, natomiast po meczu w geście radości… skopiował gest Diego Simeone, a więc szkoleniowca drużyny przeciwnej.

Przypomnijmy, że 20 lutego „Los Rojiblancos” pokonali „Bianconerich” 2:0. Gdy drugą bramkę dla hiszpańskiej ekipy zdobył Diego Godín, Diego Simeone odwrócił się w stronę kibiców i złapał się za krocze. 

Wówczas Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA ukarała Argentyńczyka grzywną w wysokości 20 tysięcy euro. Pomimo tego mógł on poprowadzić zespół w kolejnym pojedynku.

Wczoraj w meczu rewanżowym trzy gole zdobył Cristiano Ronaldo, czym zapewnił Juventusowi awans do fazy ćwierćfinałowej. Natomiast po ostatnim gwizdku arbitra odtworzył zachowanie szkoleniowca Atlético Madryt. 

Gest 34-letniego piłkarza zdążył już skomentować „El Cholo”, który powiedział: – Z pewnością myślał o swoich fanach, tak jak ja robiłem to na Wanda Metropolitano. Być może chciał przez to pokazać, że piłkarze mają osobowość.

Teraz należy spodziewać się reakcji ze strony UEFA, która prawdopodobnie ukarze Cristiano Ronaldo finansową grzywną. 

W obecnym sezonie najlepszy strzelec w historii Ligi Mistrzów jak dotąd zanotował 24 trafienia, do których dorzucił 12 asyst. 

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy