Cristiano Ronaldo ponownie atakuje Erika ten Haga. „Wymówki, ciągle słyszę wymówki”

Cristiano Ronaldo ponownie atakuje Erika ten Haga. „Wymówki, ciągle słyszę wymówki” fot. Craig Thomas/News Images/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Piers Morgan

Cristiano Ronaldo odniósł się szerzej do osoby menedżera Erika ten Haga w kolejnej części opublikowanego wywiadu z Piersem Morganem.

Reprezentant Portugalii rozpoczął otwartą wojnę z Manchesterem United, wypowiadając się w krytyczny sposób na temat działań władz, funkcjonowania klubu czy osoby holenderskiego szkoleniowca, któremu zarzucił to, że nie okazuje mu należytego szacunku.

- Nie mam do niego szacunku, ponieważ on nie okazywał go mnie. To prosta sytuacja. Jeśli ktoś mnie nie szanuje, to ja odpłacam się mu tym samym i tak jest w tym przypadku - powiedział 37-latek.

Cristiano Ronaldo w kolejnej części opublikowanej rozmowy kontynuuje swój atak wymierzony w Erika ten Haga, wskazując na to, że nie jest on konsekwentny w swoich działaniach, ponieważ najpierw z rzekomego szacunku nie wpuścił go na boisko w przegranym pojedynku z Manchesterem City (3:6), by następnie w późniejszym okresie wyrazić chęć do dania mu... trzech minut w starciu z Tottenhamem (2:0).

- Ten Hag nie szanuje mnie w sposób, w jaki na to zasłużyłem. Taka jest prawda i między innymi z tego powodu wyszedłem ze stadionu podczas meczu z Tottenhamem. Jego decyzje nie są spójne. Powiedział, że nie chciał, abym wchodził na boisko z Manchesterem City ze względu na mój status. Jednocześnie chciał mnie wpuścić na jakieś trzy minuty ze Spurs. To nie ma sensu - stwierdził napastnik.

- Wymówki, ciągle słyszę wymówki. Może mieć inne zdanie niż ja. Wybiera w końcu graczy, których uznaje za lepszych ode mnie, ale nie mów mi, że najlepsi gracze, którzy chcą wszystkiego, kluczowi piłkarze zagrają tylko trzy minuty w spotkaniu. Dajcie spokój, to jest niedopuszczalne. Trener mnie nie szanuje, dlatego to tak wygląda. Jasne, wychodzi na konferencje i mówi, że ze mną rozmawiał, bla, bla, bla. Ale to wszystko jest tylko dla mediów - dodał Portugalczyk.

W mediach nie brakuje spekulacji świadczących o tym, że Holender nie wyobraża sobie kontynuowania współpracy z 37-latkiem po wypowiedzianych przez niego słowach.

Sam Manchester United wstrzymuje się jednak na razie z wydaniem wyroku i wydał tylko stosowny komunikat o wyciągnięciu ewentualnych konsekwencji po zapoznaniu się z treścią całego wywiadu.

***

Cristiano Ronaldo w stanie wrzenia: Czuję się zdradzony. Zrobili ze mnie czarną owcę!

Cristiano Ronaldo bezpardonowo atakuje właścicieli Manchesteru United. „Nie dbają o klub”

Cristiano Ronaldo: Manchester United zamiast trenera zatrudnił dyrektora sportowego

Cristiano Ronaldo chłodno o nowym piłkarskim pokoleniu. „To dziwactwo”

Cristiano Ronaldo z zaskakującą propozycją transferową. „Damy mu dużo miłości i szacunku”

Cristiano Ronaldo: Zakończę karierę, jeśli wygramy Mistrzostwa Świata

POTWIERDZONE: Cristiano Ronaldo miał ofertę z Arabii Saudyjskiej

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa Wojciech Kowalewski z apelem do najbardziej doświadczonych piłkarzy Legii Warszawa OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin OFICJALNIE: Reprezentacja Szwecji ma nowego selekcjonera. Ważna informacja dla kibiców Pogoni Szczecin Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Hitowy transfer Theo Hernándeza coraz bardziej realny?! Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Wisła Kraków potwierdziła wyczekiwany transfer [OFICJALNIE] Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie. Po weekendzie jest samodzielnym liderem Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Jens Gustafsson: To jeden z najlepszych napastników, z jakimi pracowałem. Kolejny level Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok Real Madryt porozumiał się z gwiazdą. Czas na kluczowy krok

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy