Cristiano Ronaldo z awansem i 50. bramką w 2023 roku [WIDEO]

Cristiano Ronaldo z awansem i 50. bramką w 2023 roku [WIDEO] fot. Al Nassr FC
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Al-Nassr w ćwierćfinale Pucharu Króla pokonało Al-Szabab 5:2, a jedną z bramek zdobył Cristiano Ronaldo. Dla Portugalczyka było to trafienie nr 50 w 2023 roku.

Napastnik nie czuł się dobrze w Manchesterze United, dlatego zimą 2023 roku doszło do rozstania. Spośród wielu ofert kapitan reprezentacji Portugalii wybrał tę Al-Nassr.

Na saudyjskich boiskach 38-latek bryluje i wciąż utrzymuje się na poziomie umożliwiającym mu występy w portugalskiej kadrze.

W piątek Cristiano Ronaldo miał powody do radości. Rozegrał 1200. mecz w karierze, a występ okrasił golem oraz asystą. To on otwiera klasyfikację strzelców w Saudi Pro League.

Poniedziałek przyniósł pojedynek z Al-Szabab w Pucharze Króla. Na murawie pojawiło się kilku zawodników dotąd grających w Europie.

U boku Ronaldo zagrali Aymeric Laporte, Seko Fofana, Sadio Mané czy Marcelo Brozović. Po drugiej stronie wystąpili Yannick Carrasco oraz Romain Saïss.

Finalnie padło siedem bramek, a Al-Nassr wygrało 5:2.

W 74. minucie pięciokrotny zdobywca Złotej Piłki wpisał się na listę strzelców. Było to jego trafienie numer 50 w 2023 roku. To tylko pokazuje, w jak wysokiej formie znajduje się gracz urodzony w Funchal.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Włoska prasa typuje Sebastiana Szymańskiego na następcę... gwiazdora Serie A Włoska prasa typuje Sebastiana Szymańskiego na następcę... gwiazdora Serie A Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Transfery - Relacja na żywo [28/02/2024] Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Raków Częstochowa zdecydował w sprawie Dawida Szwargi Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Śląsk Wrocław zaniepokojony sytuacją Erika Expósito. „Nie wiemy, czy podpisał kontrakt z inną drużyną” Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu Alarm w Rakowie Częstochowa. Pilne spotkanie w siedzibie klubu David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” David De Gea z hitowym transferem?! „Opłacalne rozwiązanie” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...” Michał Świerczewski, właściciel Rakowa Częstochowa, z emocjonalnym wpisem. „Nie ma co się oszukiwać...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy