Czas wyboru dla Nasriego

Czas wyboru dla Nasriego
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Samir Nasri nie zamierza kończyć kariery. Wręcz przeciwnie. W tej chwili na biurku ma trzy oferty, w tym jedną zakładającą powrót do Francji.

32-latek w styczniu podpisał krótkoterminowy kontrakt z West Hamem. Przez ten czas Francuz pojawił się na boisku sześć razy, a ponadto zanotował dwie asysty. Pomimo tego „Młoty” postanowiły nie przedłużać z nim współpracy, co w dużej mierze wynikało z problemów zdrowotnych gracza, który przez blisko rok pauzował za korzystanie z niedozwolonych substancji. 

„L’Équipe” poinformowało jednak, że ofensywny pomocnik nadal nie myśli o zawieszeniu piłkarskiego obuwia na kołku. 41-krotny reprezentant „Trójkolorowych” może obrać jeden z trzech kierunków. 

Na ten moment Samirem Nasrim najpoważniej zainteresowane jest drugoligowe Le Havre, którego trener Paul Le Guen już skontaktował się z doświadczonym zawodnikiem. Na przeszkodzie do jego zakontraktowania mogą jednak stanąć wymagania finansowe. 

Takich problemów nie mają dubajskie Al Ahli oraz kluby z Australii. I to właśnie dwie pozostałe opcje dla 32-latka, który w swoim piłkarskim CV ma takie ekipy jak m.in. Olympique Marsylia, Arsenal, Manchester City czy Sevilla.

Zobacz również

Zobacz ostatnie transfery Zobacz ostatnie transfery Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Reprezentacja Polski: Znamy lokalizacje wszystkich sparingów przed Euro 2020 Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! Leicester City: Brendan Rodgers podpisał nowy kontrakt. Wyższa gaża i klauzula wykupu! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! „Corriere dello Sport” odpowiada na lincz. Nowa okładka tłumaczy wszystko! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! FIFA: Agenci zarobili 591 milionów euro na prowizjach transferowych. Wkrótce ich wpływy zostaną ograniczone! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Janczyk wciąż się nie poddaje. Czas na sprawdzian w kolejnym klubie! Guti już nie chce być nazywany Gutim Guti już nie chce być nazywany Gutim Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?! Mbappé skonfliktowany z Tuchelem. Przenosiny do Realu Madryt tuż-tuż?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy