Czas wyboru dla Nasriego

Czas wyboru dla Nasriego fot. FotoPyk
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Samir Nasri nie zamierza kończyć kariery. Wręcz przeciwnie. W tej chwili na biurku ma trzy oferty, w tym jedną zakładającą powrót do Francji.

32-latek w styczniu podpisał krótkoterminowy kontrakt z West Hamem. Przez ten czas Francuz pojawił się na boisku sześć razy, a ponadto zanotował dwie asysty. Pomimo tego „Młoty” postanowiły nie przedłużać z nim współpracy, co w dużej mierze wynikało z problemów zdrowotnych gracza, który przez blisko rok pauzował za korzystanie z niedozwolonych substancji. 

„L’Équipe” poinformowało jednak, że ofensywny pomocnik nadal nie myśli o zawieszeniu piłkarskiego obuwia na kołku. 41-krotny reprezentant „Trójkolorowych” może obrać jeden z trzech kierunków. 

Na ten moment Samirem Nasrim najpoważniej zainteresowane jest drugoligowe Le Havre, którego trener Paul Le Guen już skontaktował się z doświadczonym zawodnikiem. Na przeszkodzie do jego zakontraktowania mogą jednak stanąć wymagania finansowe. 

Takich problemów nie mają dubajskie Al Ahli oraz kluby z Australii. I to właśnie dwie pozostałe opcje dla 32-latka, który w swoim piłkarskim CV ma takie ekipy jak m.in. Olympique Marsylia, Arsenal, Manchester City czy Sevilla.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy