Czas z tym skończyć. Tottenham planuje pierwszy transfer od roku!

Czas z tym skończyć. Tottenham planuje pierwszy transfer od roku!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sky Sports

Przedstawiciele Tottenhamu zamierzają dokonać kilku korekt w składzie na drugą część sezonu i w nadchodzących tygodniach podejmą próbę pozyskania Jarroda Bowena z Hull City.

Klub z Londynu z uwagi na astronomiczne wydatki związane z budową nowego obiektu oraz wynajęciem Wembley nie dokonał żadnego transferu przed rozpoczęciem trwających rozgrywek.

Mauricio Pochettino nie krył rozczarowania z tego faktu, ale teraz ma nadzieję na to, że właściciele „Kogutów” w najbliższych tygodniach spróbują wzmocnić jego drużynę.

Argentyńskiemu szkoleniowcowi w szczególności zależy na pozyskaniu ofensywnego gracza, który mógłby w pewnym stopniu odciążyć Harry'ego Kane'a.

Reprezentant Anglii nie może w tym aspekcie liczyć na wystarczające wsparcie takich zawodników jak Fernando Llorente czy Vincent Janssen. Z tego też powodu obaj otrzymali zielone światło od Tottenhamu na poszukiwanie nowego pracodawcy.

„Koguty” planują w ich miejsce sprowadzić przynajmniej jednego piłkarza i zdaniem dziennikarzy „Sky Sports”, może nim być wyróżniający się na boiskach Championship - Jarrod Bowen.

22-latek może występować na każdej pozycji w ofensywie i w trwających rozgrywkach zdobył dziesięć goli oraz zanotował trzy asysty w 25 rozegranych meczach w barwach Hull City.

Przedstawiciele „Tygrysów” są świadomi, że ich zawodnik jest obserwowany przez wysłanników Tottenhamu oraz inne zespoły z Premier League i z tego też powodu nie zamierzają go oddawać bez walki. Wspomniane źródło przekonuje, że już teraz Bowen jest wyceniany przez nich na przynajmniej 20 milionów funtów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza POTWIERDZONE: Legia o krok od pozyskania Bartosza Slisza Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań Ekstraklasa: Kary dla Lechii Gdańsk i Lecha Poznań OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Jewgienij Baszkirow w Zagłębiu Lubin OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły OFICJALNIE: Derby Krakowa bez kibiców Wisły PSG: Bunt Neymara PSG: Bunt Neymara OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Kristopher Vida w Piaście Gliwice Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie Kiedyś Barcelona, teraz Częstochowa. OFICJALNIE: Lederman w Rakowie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy