Czesław Michniewicz o incydencie z szatni po meczu reprezentacji Polski z Walią: Myślałem, że pali się toaleta

Czesław Michniewicz o incydencie z szatni po meczu reprezentacji Polski z Walią: Myślałem, że pali się toaleta fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Czesław Michniewicz w trakcie konferencji prasowej po niedzielnym meczu Ligi Narodów pomiędzy reprezentacją Polski a Walią opowiedział o pewnym incydencie z szatni.

Reprezentacja Polski wygrała z Walią 1:0 po bramce Karola Świderskiego. Dzięki zwycięstwu z wyspiarzami podopieczni Czesława Michniewicza zajęli trzecie miejsce w tabeli grupy 4 Ligi Narodów i utrzymali się w Dywizji A. Do Dywizji B spadli właśnie Walijczycy.

Jednym z najlepszych zawodników w niedzielnym meczu był bez wątpienia Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami, ratując polski zespół przed utratą gola. Bez tego biało-czerwonym mogłoby być trudno o trzy punkty.

Na temat Szczęsnego po ostatnim gwizdku wypowiedział się Michniewicz.

- Znamy Wojtka bardzo dobrze. W reprezentacji funkcjonuje od wielu, wielu lat. Myślę, że teraz jest w takim momencie, że każdy turniej, każdy mecz mistrzowski w reprezentacji o punkty jest dla niego istotny. To widać. Jest bardzo skoncentrowany, ale jednocześnie momentami wyluzowany. Dzisiaj wszedłem po meczu do szatni, poszedłem do toalety i myślałem, że się ona pali. Słyszę, że Wojtek tam jest. „Wojtek, co się dzieje?”. „Nie, woda się spłukuje”. A dym leciał - zdradził selekcjoner.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! Legia Warszawa zainteresowana liderem klasyfikacji strzelców?! „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy „Olbrzymi postęp”. Marek Papszun zachwala nieoczywistego bohatera Ekstraklasy Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Maciej Skorża odpowiedział na zainteresowanie polskich klubów Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Liverpool zainteresowany jedną z rewelacji Bundesligi. Trzeba za nią zapłacić blisko 30 milionów euro Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Real Madryt wznowił aktywność na rynku. Hiszpański gigant może zaskoczyć transferem Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Josué znów na ustach wszystkich. Wulgarny gest gwiazdy Legii Warszawa [WIDEO] Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie Marek Papszun wkrótce wróci do pracy? Tak zareagował na prowokacyjne pytanie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy