Czesław Michniewicz o incydencie z szatni po meczu reprezentacji Polski z Walią: Myślałem, że pali się toaleta

Czesław Michniewicz o incydencie z szatni po meczu reprezentacji Polski z Walią: Myślałem, że pali się toaleta fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: TVP Sport

Czesław Michniewicz w trakcie konferencji prasowej po niedzielnym meczu Ligi Narodów pomiędzy reprezentacją Polski a Walią opowiedział o pewnym incydencie z szatni.

Reprezentacja Polski wygrała z Walią 1:0 po bramce Karola Świderskiego. Dzięki zwycięstwu z wyspiarzami podopieczni Czesława Michniewicza zajęli trzecie miejsce w tabeli grupy 4 Ligi Narodów i utrzymali się w Dywizji A. Do Dywizji B spadli właśnie Walijczycy.

Jednym z najlepszych zawodników w niedzielnym meczu był bez wątpienia Wojciech Szczęsny. Bramkarz Juventusu popisał się kilkoma znakomitymi interwencjami, ratując polski zespół przed utratą gola. Bez tego biało-czerwonym mogłoby być trudno o trzy punkty.

Na temat Szczęsnego po ostatnim gwizdku wypowiedział się Michniewicz.

- Znamy Wojtka bardzo dobrze. W reprezentacji funkcjonuje od wielu, wielu lat. Myślę, że teraz jest w takim momencie, że każdy turniej, każdy mecz mistrzowski w reprezentacji o punkty jest dla niego istotny. To widać. Jest bardzo skoncentrowany, ale jednocześnie momentami wyluzowany. Dzisiaj wszedłem po meczu do szatni, poszedłem do toalety i myślałem, że się ona pali. Słyszę, że Wojtek tam jest. „Wojtek, co się dzieje?”. „Nie, woda się spłukuje”. A dym leciał - zdradził selekcjoner.


Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Pogoń Szczecin przeprowadziła pierwszy zimowy transfer [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] Reprezentacja Polski gra z Francją w 1/8 finału Mistrzostw Świata: Znamy skład [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  OFICJALNIE: Najlepszy piłkarz brazylijskiej ligi zagra w Premier League  Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Wieczysta Kraków po byłego juniorskiego reprezentanta Holandii Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Czy xG rzeczywiście mówi, że Polska nie zasłużyła na wyjście z grupy? Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Reprezentacja Polski gra z Francją. Przewidywane składy! Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata Faworyci starali się nie przemęczać. Argentyna i Holandia w ćwierćfinale Mistrzostw Świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy