Czterech kandydatów na dyrektora sportowego AS Romy

Czterech kandydatów na dyrektora sportowego AS Romy
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Footmercato.net

AS Roma przygotowuje się do zatrudnienia nowego dyrektora sportowego. Obecnie kandydatów jest czterech - informuje Footmercato.net.

Wraz z końcem styczniowego okna transferowego rzymianie podziękowali Tiago Pinto za współpracę. Wcześniej Stadio Olimpico opuścił José Mourinho.

Nowe rozdanie rzymski klub rozpoczął od zatrudnienia legendarnego Daniele De Rossiego. Początkujący trener na początek wygrał oba spotkania, a już dzisiaj może przedłużyć zwycięską passę.

Za kulisami trwają prace nad zatrudnieniem dyrektora sportowego. Według najnowszych wieści kandydatów jest na ten moment czterech.

Frederic Massara, Christopher Vivell, Paul Mitchell oraz Florian Maurice to opcje rozważane przez władze Romy.

Z całej czwórki zatrudniony jest tylko ten ostatni, który trzyma pieczę nad pionem sportowym Stade Rennais, ale wkrótce ma dojść do zakończenia współpracy.

Jak podaje Footmercato.net, rozmowy z kandydatami już mają miejsce, a ostateczna decyzja ma zapaść za dwa tygodnie. Wówczas dojdzie do spotkania z całą czwórką i jeden z nich otrzyma wiadomość o zatrudnieniu.

Massara miał już okazję sprawdzić się jako dyrektor sportowy „Wilków”, a ostatnio był związany z Milanem, Vivell pełnił rolę dyrektora technicznego w Chelsea, z kolei Mitchell odpowiadał za transfery między innymi w AS Monaco.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wiadomość Lukasa Podolskiego do kibiców Górnika Zabrze Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Wisła Kraków ze zmianą w składzie tuż przed meczem z GKS-em Katowice Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion OFICJALNIE: Roberto De Zerbi odchodzi z Brighton & Hove Albion Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków To kandydat na nowego trenera Znicza Pruszków Robin Gosens dogadany z nowym klubem. Wielki powrót coraz bardziej prawdopodobny Robin Gosens dogadany z nowym klubem. Wielki powrót coraz bardziej prawdopodobny

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy