Czterech piłkarzy skreślonych przez Tottenham. Angielski klub sfrustrowany ich postawą

Czterech piłkarzy skreślonych przez Tottenham. Angielski klub sfrustrowany ich postawą fot. Megha Kanchan / Shutterstock.com
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Sami Mokbel

Tottenham dąży do rozstania z czwórką piłkarzy. Ci nie kwapią się do odejścia, co irytuje działaczy londyńskiej ekipy – przekonuje Sami Mokbel.

Działacze „Kogutów” starają się zrównoważyć finanse po tym, jak zakontraktowali już sześciu zawodników w trwającym oknie. Z tego powodu londyńczycy po analizie sytuacji zdecydowali się pożegnać z czwórką piłkarzy, którzy nie mają szans na regularną grę w kadrze Antonio Conte - Sergio Reguilónem, Tanguyem Ndombélé, Harry Winksem i Giovanim Lo Celso.

Włoski trener chce, aby zawodnicy zaangażowani w jego plany trenowali tylko z pierwszą drużyną i dał jasno do zrozumienia, że wspomniany kwartet w nich nie figuruje.

Tottenham otrzymał już oferty za niechcianych zawodników, lecz ci swoją postawą hamują wszelkie rozmowy, nie wyrażając zapału do szybkiego opuszczenia klubu.

Taka postawa irytuje działaczy ekipy z Tottenham Stadium, naciskających na wspomnianą czwórkę, aby ta wykonała oczekiwany ruch.

Reguilón i Lo Celso wzbudzili już zainteresowanie drużyn z Hiszpanii, lecz brak w tej sprawie konkretów. Podobnie klaruje się sytuacja pozostałej dwójki. Ndombélé i Winks znajdują się na radarach przedstawicieli Premier League.

Tottenham liczy, że wraz z końcem okna sprawa niechcianych piłkarzy się wyjaśni. Następne trzy tygodnie będą więc w biurach londyńczyków niezwykle intensywne.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy