Dabbur na wylocie z Sevilli. Nie zdążył nawet zadebiutować!

Dabbur na wylocie z Sevilli. Nie zdążył nawet zadebiutować! fot. Steffen Prossdorf | Wikipedia
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Estadio Deportivo | El Desmarque | Goal.com

Munas Dabbur sprowadzony latem do Sevilli ma nie znajdować się w planach Julena Lopeteguiego i otrzymał zgodę na opuszczenie klubu przed końcem letniego okienka transferowego.

Reprezentant Izraela nie tak dawno cieszył się olbrzymim zainteresowaniem na rynku transferowym za sprawą znakomitej formy prezentowanej w barwach Salzburga.

Najbardziej konkretni w walce o względy środkowego napastnika okazali się przedstawiciele Sevilli, którzy już zimą dopięli wszystkie formalności związane ze zrealizowaniem letniego transferu 27-letniego zawodnika.

Od tego czasu w klubie z Andaluzji zaszło dużo zmian. Nowym szkoleniowcem został Julen Lopetegui i na stanowisko dyrektora sportowego powrócił Monchi. Obaj panowie nie przejawiali zbytniego entuzjazmu związanego z zakontraktowanie Munasa Dabbura i uznali, że najlepszym rozwiązaniem dla każdej ze stron będzie jak najszybsze zakończenie współpracy.

Ekipa z Estadio Ramón Sánchez Pizjuán nie zamierza jednak rozwiązywać za porozumieniem stron umowy z napastnikiem, na którego sprowadzenie wydali 17 milionów euro i liczą na to, że w końcówce letniego okienka transferowego znajdzie się chętny wyłożyć zbliżoną kwotę na pozyskanie Izraelczyka.

Klub z Hiszpanii jest także gotów zaakceptować ewentualną ofertę odnoszącą się do rocznego wypożyczenia piłkarza i wówczas jeżeli ten w nowym otoczeniu prezentowałby wysoką dyspozycję, to wtedy jego wycena poszłaby znacząco w górę.

W mediach pojawiło się już kilka informacji mówiących o tym, że sytuację 27-latka uważnie badają takie ekipy jak Inter Mediolan, Espanyol czy Bordeaux. Na razie najwięcej mówi się o możliwych przenosinach Dabbura do francuskiego zespołu, który w przypadku jego zakontraktowania zgodziłby się na sprzedaż Jimmy'ego Brianda do FC Nantes.

Reprezentant Izraela strzelił 37 bramek oraz zanotował 16 asyst w minionych rozgrywkach w 48 występach w barwach Salzburga.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Trzy gole z rzutów wolnych w jednym meczu? Tak strzela wielki talent farerskiego futbolu [WIDEO] Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary Wpadka piłkarzy Sevilli. Mogą posypać się kary PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy PSG: Tuchel vs Leonardo. Spory w sprawie kilku piłkarzy Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Wyjazdowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! FC Barcelona: Hitowy transfer Ousmane’a Dembélé do PSG?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Napoli sprzeda czterech piłkarzy za łączną kwotę 200 milionów euro?! Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy Kryzys? Francuski klub przeprowadza największy transfer w swojej historii. Rekord większy od rekordu Ekstraklasy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy