Damian Kądzior jednak wyląduje w Lechu Poznań?!

Damian Kądzior jednak wyląduje w Lechu Poznań?! fot. Piast Gliwice
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Damian Kądzior przyznał na antenie TVP Sport, że jego letnia przeprowadzka z Piasta Gliwice do Lecha Poznań jest w dalszym ciągu bardzo możliwa.

Aktualny mistrz Polski zabiegał w ubiegłych tygodniach bardzo mocno o sprowadzenie doświadczonego skrzydłowego i poniósł na tym polu kompletną klęskę, ponieważ wszystkie wystosowane oferty za 30-letniego zawodnika zostały odrzucone przez Piast Gliwice.

Drużyna prowadzona przez Waldemara Fornalika oczekiwała początkowo około 1,25 miliona euro za Damiana Kądziora i w toku prowadzonych negocjacji obniżyła swoje wymagania do poziomu 850 tysięcy euro, ale mimo to „Kolejorz” nie palił się do wyłożenia na ofensywnego piłkarza więcej niż pół miliona euro.

Z tego powodu zapadła w ostatnich dniach lipca decyzja w strukturach Lecha Poznań o odpuszczeniu starań o wychowanka Jagiellonii Białystok. W tej sytuacji należało zakładać, że sześciokrotny reprezentant Polski pozostanie w Piaście Gliwice lub opuści Ekstraklasę, ponieważ zainteresowanie jego usługami przejawiał też Hapoel Beer Szewa.

Kierunek izraelski stał się stosunkowo szybko nieaktualny i ten fakt z pewnością ucieszył trenera Fornalika oraz kibiców ekipy z województwa śląskiego o pozostaniu wartościowego zawodnika w zespole.

Teraz jednak sam 30-latek stwierdził na antenie TVP Sport, że temat przeprowadzki z Gliwic do Poznania jeszcze nie upadł i w najbliższych dniach może zostać nawet domknięty poprzez wypracowanie ostatecznego porozumienia pomiędzy klubami.

- Mam nadzieję, że w ciągu tych kilku dni do meczu z Lechem, już będzie oficjalnie powiedziane jak to ma wszystko wyglądać. Tyle na ten temat mogę powiedzieć - przyznał Kądzior.

Skrzydłowy zdobył bramkę oraz zaliczył asystę w dotychczas czterech zanotowanych spotkaniach w trwających rozgrywkach.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! Reprezentacja Polski: Czesław Michniewicz zostanie zwolniony?! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Mateusz Morawiecki z komunikatem. Zaprzeczył sam sobie - premii jednak NIE BĘDZIE! OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk OFICJALNIE: Tomasz Neugebauer opuścił Lechię Gdańsk Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Nie, to nieprawda. Chorwaci oczywiście zarabiają na grze w reprezentacji Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Premier Mateusz Morawiecki potwierdza premie dla piłkarzy. „Te pieniądze im się należą” Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku Gabriel Martinelli celem giganta?! Szansa na transfer latem 2023 roku OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie OFICJALNIE: Alberto Gilardino pogodził Nenada Bjelicę i Claudio Ranieriego. Przynajmniej na razie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy