Dan-Axel Zagadou w końcu znajdzie nowy klub?! Może wylądować w Premier League

Dan-Axel Zagadou w końcu znajdzie nowy klub?! Może wylądować w Premier League fot. Andrea Bertani / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Pedro Almeida [Twitter]

Dan-Axel Zagadou, którego umowa z Borussią Dortmund latem dobiegła końca, prowadzi rozmowy z West Hamem United - przekazał Pedro Almeida.

Kiedy wicemistrzowie Niemiec potwierdzili, że nie przedłużą współpracy z francuskim obrońcą, wydawało się, że kwestią czasu jest znalezienie przez niego nowego pracodawcy.

Zainteresowanie 23-latkiem wyraziły AS Roma, OGC Nice czy Inter Mediolan. Te ekipy prowadziły z nim nawet negocjacje, ale nie zakończyły się one podpisaniem kontraktu.

Jak informuje Pedro Almeida, teraz swoich szans próbuje West Ham United.

David Moyes wciąż nie może skorzystać z usług sprowadzonego za 35 milionów euro podczas letniego okna transferowego Nayefa Aguerda i Szkot zaczyna się z tego powodu irytować.

Mając to na uwadze, władze „Młotów” postanowiły zareagować i rozpoczęły rozmowy z agentem defensora mierzącego 196 centymetrów wzrostu.

Dan-Axel Zagadou do Borussii Dortmund dołączył latem 2017 roku. Od tego czasu rozegrał 92 spotkania, zdobył cztery bramki oraz dwukrotnie asystował.

Te liczby z pewnością byłyby lepsze, gdyby nie powtarzające się problemy zdrowotne. Tylko w poprzednim sezonie z ich powodu stracił cały sierpień, wrzesień i październik.

Stoper w przeszłości otrzymywał powołania do młodzieżowych sekcji reprezentacji Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy