Dan-Axel Zagadou w końcu znajdzie nowy klub?! Może wylądować w Premier League

Dan-Axel Zagadou w końcu znajdzie nowy klub?! Może wylądować w Premier League fot. Andrea Bertani / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Pedro Almeida [Twitter]

Dan-Axel Zagadou, którego umowa z Borussią Dortmund latem dobiegła końca, prowadzi rozmowy z West Hamem United - przekazał Pedro Almeida.

Kiedy wicemistrzowie Niemiec potwierdzili, że nie przedłużą współpracy z francuskim obrońcą, wydawało się, że kwestią czasu jest znalezienie przez niego nowego pracodawcy.

Zainteresowanie 23-latkiem wyraziły AS Roma, OGC Nice czy Inter Mediolan. Te ekipy prowadziły z nim nawet negocjacje, ale nie zakończyły się one podpisaniem kontraktu.

Jak informuje Pedro Almeida, teraz swoich szans próbuje West Ham United.

David Moyes wciąż nie może skorzystać z usług sprowadzonego za 35 milionów euro podczas letniego okna transferowego Nayefa Aguerda i Szkot zaczyna się z tego powodu irytować.

Mając to na uwadze, władze „Młotów” postanowiły zareagować i rozpoczęły rozmowy z agentem defensora mierzącego 196 centymetrów wzrostu.

Dan-Axel Zagadou do Borussii Dortmund dołączył latem 2017 roku. Od tego czasu rozegrał 92 spotkania, zdobył cztery bramki oraz dwukrotnie asystował.

Te liczby z pewnością byłyby lepsze, gdyby nie powtarzające się problemy zdrowotne. Tylko w poprzednim sezonie z ich powodu stracił cały sierpień, wrzesień i październik.

Stoper w przeszłości otrzymywał powołania do młodzieżowych sekcji reprezentacji Francji.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] Erik ten Hag wyszedł w trakcie konferencji. Nie wytrzymał po pytaniu dziennikarza [WIDEO] OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu OFICJALNIE: Fernando Santos zwolniony z Beşiktaşu Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] Mariusz Rumak wezwany na dywanik przez kibiców Lecha Poznań. „Pierwszy wbiegł do szatni...” [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu”  [WIDEO] OFICJALNIE: Zawodnik Bayernu Monachium trafił do szpitala. „Koniec sezonu” [WIDEO] „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę „Przyszedł na trening pijany. Uderzył młodego chłopaka”. Neymar wzięty pod lupę To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] To będzie przełom w karierze talentu Legii Warszawa?! Wyjątkowy moment w meczu z Lechem Poznań [WIDEO] Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany Sędziowski skandal w Bundeslidze. Borussia Dortmund z bramką z karnego, który został... anulowany

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy