Dariusz Szpakowski wraca do komentowania. Zrelacjonuje hit piątej kolejki Ligi Mistrzów [OFICJALNIE]

Dariusz Szpakowski wraca do komentowania. Zrelacjonuje hit piątej kolejki Ligi Mistrzów [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: TVP Sport

Telewizja Polska przeprowadzi relację z meczu Manchesteru City z Paris Saint-Germain w ramach piątej kolejki Ligi Mistrzów z komentarzem Dariusza Szpakowskiego.

70-latek został pozbawiony możliwości skomentowania finału Mistrzostw Europy i po Igrzyskach Olimpijskich w Tokio skorzystał z prawa do wzięcia sześciotygodniowego urlopu zdrowotnego z uwagi na zmęczenie oraz wiele krytycznych słów padających pod jego adresem w kontekście wykonywanej przez niego pracy.

Początkowo powody zniknięcia legendarnego polskiego komentatora nie były do końca znane, dlatego w kuluarach spekulowano, że Telewizja Polska postanowiła w ten sposób odsunąć go od relacjonowania przede wszystkim wydarzeń piłkarskich, co mogło nawet zakończyć się przejściem na emeryturę przez Dariusza Szpakowskiego.

Ten wrócił jednak na antenę TVP Sport w zeszłym miesiącu w roli prowadzącego program „4-4-2” i teraz dostanie szansę ponownego dzielenia się z nami emocjami związanymi z rozgrywaniem meczu, ponieważ został wyznaczony przez szefostwo do skomentowania hitowego spotkania piątej kolejki Ligi Mistrzów pomiędzy Manchesterem City a Paris Saint-Germain (24 listopada o godzinie 21:00).

Starcie angielskiej i francuskiej drużyny zdecyduje zapewne o tym, która z nich awansuje do kolejnej fazy elitarnych rozgrywek z pierwszego miejsca w grupie A i w związku z tym trafi na teoretycznie słabszego rywala w 1/8 finału.

Razem z 70-latkiem za mikrofonem Telewizji Polskiej zasiądzie Marcin Żewłakow. Ten mecz będziemy mogli obejrzeć w TVP 1, TVPSPORT.PL, w aplikacji mobilnej oraz Smart TV.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Neymar coraz bardziej otwarty na odejście z PSG Josip Juranović łączony z hitowym transferem Josip Juranović łączony z hitowym transferem Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Lech Poznań negocjuje transfer środkowego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [26/06/2022] OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka OFICJALNIE: Gareth Bale dokonał wyboru. Poznaliśmy nowy klub Walijczyka Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Ángel Di María o plotkach transferowych. „Juventus? Skupiam się na wakacjach” Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora Lech Poznań z drugą ofertą za Damiana Kądziora

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy