Declan Rice chyba już wybrał nowy klub. Manchester United nie może być zadowolony

Declan Rice chyba już wybrał nowy klub. Manchester United nie może być zadowolony fot. Vlad1988 / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

Declan Rice nie jest zainteresowany przenosinami do Manchesteru United - podaje „Daily Mirror”.

21-letni defensywny pomocnik West Hamu od dawna znajduje się na celownikach największych angielskich klubów. Do pewnego momentu na jego pozyskaniu najbardziej zależało Manchesterowi United. Ostatnio na taki klub wyrosła Chelsea i wszystko wskazuje na to, że ma ona duże szanse na przeprowadzenie transferu młodego zawodnika.

- Declan był zaszczycony zainteresowaniem ze strony MU, ale nie widzi siebie przeprowadzającego się do Manchesteru. Kolejny krok w jego karierze wydaje się być jasny - powiedziała brytyjskim dziennikarzom osoba z otoczenia Rice’a.

Reprezentant Anglii ma coś do zrobienia w Chelsea. Pomocnik szkolił się w niej między 2006 a 2014 rokiem. Ponad siedem lat temu odszedł z „The Blues” do West Hamu.

W jego koszulce Rice, dzisiaj kapitan drużyny „Młotów”, rozegrał już 127 spotkań. Zanotował trzy trafienia i pięć asyst. W tym sezonie nie opuścił żadnego z 17 dotychczasowych meczów Premier League.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy