Déjà vu Piotra Stokowca

Déjà vu Piotra Stokowca fot. Dziurek / Shutterstock.com
Źródło: Karol Bugajski [Twitter]

Prowadzony przez Piotra Stokowca ŁKS Łódź uległ w niedzielnym meczu Ekstraklasy Śląskowi Wrocław 1:2.

Śląsk Wrocław objął prowadzenie w 12. minucie spotkania z ŁKS-em Łódź, gdy piłkę po sporym zamieszaniu w polu karnym rywala z bliskiej odległości do bramki strzeżonej przez Dawida Arndta skierował Erik Expósito. Hiszpan strzelił w ten sposób 12. gola w tym sezonie.

Gdy w 78. minucie wyrównał Stipe Jurić, wydawało się, że beniaminek może ugrać punkt. W szóstej minucie doliczonego czasu gry sprawy w swoje ręce wziął jednak Piotr Samiec-Talar, który popisał się ładnym strzałem bez przyjęcia i dał swojej drużynie pozycję lidera Ekstraklasy.

Zaistniała sytuacja przywołała pewną klatkę z przeszłości. „Piotr Stokowiec może przeżywać swoiste deja vu” - napisał na Twitterze Karol Bugajski z „Przeglądu Sportowego”. Jak przypomniał, 26 listopada 2017 roku prowadzone przez szkoleniowca Zagłębie Lubin przegrało ze Śląskiem na jego stadionie 0:1 po golu w ostatniej akcji meczu. Do siatki trafił wtedy Piotr Celeban. Po tej porażce trener stracił pracę.

Teraz raczej do tego nie dojdzie, bo Stokowiec dopiero co trafił do klubu, chociaż jego dotychczasowy bilans jest zły. ŁKS przegrał bowiem każdy z czterech meczów pod wodzą 51-latka.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Tak kibice Lecha Poznań zareagowali na porażkę z Ruchem Chorzów Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Jadon Sancho z jasnym stanowiskiem w sprawie przyszłości Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Roberto De Zerbi zdecydował. Ten klub chce poprowadzić w przyszłym sezonie Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Tam zagra Nacho Fernández. Odejście z Realu Madryt przesądzone Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Zaskakujący zwrot akcji w sprawie Thomasa Tuchela?! Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Gwiazda klubu MLS wypada z gry na nawet osiem tygodni po nokaucie od... zawodowego boksera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze... Górnik Zabrze z niespodziewanie wysoką porażką [WIDEO]. A już było tak dobrze...