Dele Alli gotowy na opuszczenie Evertonu. Zaskakujący transfer możliwy jeszcze w tym tygodniu

Dele Alli gotowy na opuszczenie Evertonu. Zaskakujący transfer możliwy jeszcze w tym tygodniu fot. Gareth Evans/News Images/SIPA USA/PressFocus
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Foot Mercato

Dele Alli, pomocnik Evertonu, zgodził się na tymczasowe zasilenie szeregów Beşiktaşu - uważa Santi Aouna z „Foot Mercato”.

W minionych godzinach pojawiły się doniesienia o zainteresowaniu usługami wielokrotnego reprezentanta Anglii ze strony zespołu ze Stambułu.

Zwrócił się on z zapytaniem do Evertonu o dostępność ofensywnego pomocnika z zamiarem jego pozyskania w ramach rocznego wypożyczenia.

26-letni zawodnik nie cieszy się zbyt dużym zaufaniem menedżera Franka Lamparda. Dlatego też otrzymał wolną rękę w kontekście podjęcia decyzji o zaliczeniu przeprowadzki do tureckiej drużyny.

Santi Aouna z „Foot Mercato” przekonuje, że Dele Alli pochylił się nad otrzymaną propozycją i zgodził się ją zaakceptować przy jednoczesnym obniżeniu pobieranej pensji, bo Beşiktaş nie byłby w stanie przeznaczać 100 tysięcy funtów tygodniowo na jego utrzymanie.

Jeżeli w najbliższym czasie nie wydarzy się nic niespodziewanego, Anglik powinien w przeciągu kilku dni sfinalizować swoje przenosiny do ekipy ze Stambułu.

Były piłkarz MK Dons i Tottenhamu trafił do Evertonu w styczniu bieżącego roku.

Od tego czasu wystąpił w zaledwie trzynastu spotkaniach, w których nie wyróżnił się żadnym trafieniem oraz asystą.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii OFICJALNIE: Roberto Martínez żegna się z reprezentacją Belgii Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant Bartosz Bereszyński z hitowym transferem po mundialu? Chce go jeszcze jeden gigant OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf OFICJALNIE: Dawid Kownacki odejdzie z Fortuny Düsseldorf Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Co najlepszego zrobił Romelu Lukaku w meczu z Chorwacją? Wielka złość po ostatnim gwizdku [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecz biało-czerwonych z Francją Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Pierwszy samobój w turnieju [WIDEO] Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji” Reprezentacja Polski będzie miała nowego skrzydłowego?! „Ruszył proces naturalizacji”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy