Demba Ba nie chce odchodzić z Newcastle United

Demba Ba nie chce odchodzić z Newcastle United
Redakcja
Redakcja
Źródło: Sky Sports

Senegalski napastnik w ostatnim czasie łączony jest z letnim transferem do Chelsea, która wciąż zmaga się z brakiem skuteczności swoich napastników. Demba Ba nie chce jednak opuszczać Newcastle United.

Senegalczyk, który trafił do Newcastle jako wolny zawodnik w 2011 roku, strzelił w tym sezonie już 16 bramek w 25 spotkaniach w barwach "The Magpies" i swoją postawą miał zainteresować tymczasowego menedżera Chelsea, Roberto Di Matteo.

Ekipę "The Blues" po sezonie najprawdopodobniej opuści Didier Drogba, a Fernando Torres nie błyszczy formą, dlatego Demba Ba wydaje się bardzo dobrym kandydatem dla ekipy z Londynu, zwłaszcza, że mógłby odejść już za 7 milionów funtów, sam jednak zaprzecza doniesieniom o swoim transferze.

- To plotki, jakich wiele w piłce nożnej. Jestem zadowolony w Newcastle i lubię tutaj być i grać. Mamy dobrą atmosferę w zespole i mam tu mojego kolegę z reprezentacji, Papissa Cissé - powiedział Senegalczyk.

Demba Ba nie jest jedynym piłkarzem Newcastle, którego media łączą z transferem do Chelsea. Także kilku innych graczy wymienia się jako kandydatów do przejścia na Stamford Bridge, a są to pomocnik Cheik Tiote, który miałby zastąpić Michaela Essiena, oraz holenderski bramkarz Timo Krul.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Czesław Michniewicz grzmi po porażce z Radomiakiem. Zapowiada wyciągnięcie konsekwencji wobec Mladenovicia i Josué Juventus finalizuje transfer napastnika Juventus finalizuje transfer napastnika Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Josip Iličić bohaterem głośnego transferu. „Przygotowuje się do znalezienia nowego klubu” Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Roman Jaremczuk zmienia klub po bardzo udanym sezonie w Belgii i dwóch golach na EURO 2020 [OFICJALNIE] Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Paulo Fonseca prowadzi zaawansowane rozmowy z nowym klubem Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Dick Advocaat powraca w roli selekcjonera [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…” Górnik Zabrze: Torcida z komunikatem. „Kto kibica nie szanuje, temu w d… cztery ch…”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy